• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Akkor viszont policarbonátból, avagy lexánból is lehetne ezeket gyártani. Az előbbiből a rendőr pajzsok az utóbbiból a vadászgépek kabinfedelei vannak.
Nem olyan horror árú dolgok mint amennyiért próbálják eladni őket. :) és ezek tuti nem mattulnak
Most egy kicsit el is gondolkodtam, hogy kellene nekem egy minta aztán meglőnénk egy párat, hogy mégis milyenre sikerül ;)
 
Na úgy látom ennek nem lesz nagy keletje.
Végül is akkor lehet törlődne ennek a topiknak a fele.
clear.png
 
Kb fél év után megadta magát az Ista külső atomizerem, csak úgy magában egyszer csak széttört a menetnél, ráadásul csak a víz folyt át rajta, mert a CO2 el van zárva. Ez az a fajta amiben "eredetileg" forog egy csiga is. Azt sem mondhatom, hogy tegnap nagyon megszorítottam, mert, kb 2 hónapja szedtem szét. Szóval ez mellett nem lehet nyugodtan aludni, még jó hogy itthon voltunk, és párom hamar észrevette, hogy folyik a víz, így csak pár liter folyt ki. (na meg, hogy járólapon van az akváriumbútor )
22307295_8cafb9e059c92cbe6eb4b47d24d211fb_l.jpg
 
Nekem nincs szerencsém az üveg diffikkel.....
Tavaly kettőt törtem el 1 héten belül mindkettő használat közben adta meg magát....
Fekete péntek alkalmával vettem egy GA-s kis diffuzort, mondván majd a következő akvánál majd jó lesz. Meg is érkezett egyben és úgy ahogy volt becsomagolva elraktam a szekrénybe.
Ma sikerült össze szedni mindent ami az új CO2 rendszerhez kell, kiveszem a szekrényből, csomagolom kifele erre látom, hogy a kis üvegvég le van törve róla....
Így törött el a harmadik diffim ami még vizet se ért....
 
Ma eltörtem az egyik üveg szívóágam. Üvegragasztás létezik?
Még jó hogy lapult a szekrényben egy Eheim Install szívószett 16/22-re, a másik üveg szívóm épp árik a Superge-be, mert e kefe nem éri végig :)
Vagy rakok rá garnivédőt :)
 
na b@mmeg. 17es ki-és befolyó leredukálva... mer mért is kell nekem az asztal fölött matatni a polcon..? persze hogy leeseik valami nehezebb és PONT rájuk:rage::rage::rage::rage::rage::rage::banghead::banghead::banghead::banghead:
Még kipróbálni se tudtam... 2tőbe tört mindkettő.
Ha szerencsém van meg tudom csináltatni ismerős ismerősével aki orvosi üveg műszereket és egyéb bizgentyűket gyárt.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 
na b@mmeg. 17es ki-és befolyó leredukálva... mer mért is kell nekem az asztal fölött matatni a polcon..? persze hogy leeseik valami nehezebb és PONT rájuk:rage::rage::rage::rage::rage::rage::banghead::banghead::banghead::banghead:
Még kipróbálni se tudtam... 2tőbe tört mindkettő.
Ha szerencsém van meg tudom csináltatni ismerős ismerősével aki orvosi üveg műszereket és egyéb bizgentyűket gyárt.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Geronimo:mad:
Pedig milyen tutin becsomagoltam:(
 
én már olyan régen nem törtem el semmit, hogy a nagy számok törvénye és a szórás alapján kezdek félni most már, mert lassan időszerű lesz valamit reccsenteni.
Pedig épp azon gondolkoztam, hogy ideje lenne valami komolyabb difit beszerezni...
 
na b@mmeg. 17es ki-és befolyó leredukálva... mer mért is kell nekem az asztal fölött matatni a polcon..? persze hogy leeseik valami nehezebb és PONT rájuk:rage::rage::rage::rage::rage::rage::banghead::banghead::banghead::banghead:
Még kipróbálni se tudtam... 2tőbe tört mindkettő.
Ha szerencsém van meg tudom csináltatni ismerős ismerősével aki orvosi üveg műszereket és egyéb bizgentyűket gyárt.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Mi meg hiába vártunk pénteken, amikorra a növényeket félretetetted....
 
basszuuuuuus még ez is :bigtears::bigtears::bigtears::bigtears: annyit rohangáltam hogy teljesen kiment a fejemből:banghead::banghead::banghead:
Sebaj, már megszoktud Tőled! (Ez már a második beígért, de elmaradt vásárlásod volt.)
 
Back
Oldal tetejére