• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech szárnypróbálgatás

Az örökölt nanot is rendbeszedtem kicsit. Fonal vagy cérna támadás letudva. Kicsit átrendeztem és kapott egy nagytakarítást.A 6 szögletű borzalmat jövőre egy kis optira cserélem. Addig talán egy sodastreames co2-t is összevadászok hozzá.

IMG_20171108_200150.jpg
 
Utoljára módosított:
A nanoban sajnos elpusztult a bettám:( Gyönyörű halak csak sajnos rövid ideig élnek. Jelenleg 5 amano és 3 oto a fauna, még 3-3 érkezik mindkét fajtából. Megpróbálok blue dream garnikat szerezni bele, halat mást nem tervezek.

A nagyban lesz egy kis átalakítás. Kikerül elől középről a tenellus és mc megy a helyére. Meglátjuk mit mutat, maximum vissza telepítem tenellussal. Kikerülnek a coryk is, meguntam az ásást.

Januártól ha minden jól megy már RO-val cserélek vízet, ágyő vízkő.

Szemezek egy co2 szettel is csak az asszony meg ne tudja:whistle:.

Fényt egyelőre nem tervezek emelni de kíváncsi vagyok mit mutatnának a növényeim lágy vízben egy kis co2 mellett.
 
A coryk elköltöztek a nagybátyámhoz egy ugyan ekkora társasba. Ott kedvükre túrhatnak a panda haverjaikkal együtt.

Az amandáim eddig is dzsungelharcosnak képzelték magukat de most hogy a coryk nincsenek a rózsa és citrom lazacok is egy nagy micro alatt kuksolnak már 3 napja. Enni se jön elő senki. Olyan mintha 160 literben 3 otot meg egy rakat garnélát tartanék.

Ha valakinek van tippje olyan nano csapathalra ami nem csinálja össze magát egy kicsit erősebb fénytől, akkor szívesen hallgatom.
 
Mint látható történt egy kis átalakítás. Két tenyérnyi részen kijött a tenellus és mc ment a helyére, plusz megnyírtam a stemeket. Mulm volt alatta dögivel, jobban oda kell figyelnem rá takarításnál, de már olyan tömött volt a tenellus hogy lehetetlen volt rendesen takarítani.
Szép mennyiségű növény jött ki:
IMG_20171208_145055.jpg

Ez kb. egy 40x 25-ös tálca.

Monte carlo a kicsiben jól megvan, kíváncsi voltam mit mutat a nagyban táptalaj nélkül. A következő scape egyik fő növényének szánom majd ha működik.

Lecseréltem végre a zöld eheim csövet és a törött skimmert a 2071-esen, most már az is normálisan néz ki az üveg szettel.

Meglátjuk mennyire indul be az mc, ha összeáll lehet bedobom HAC-ra, valakinek el kell hozni az utolsó helyet is:ROFLMAO:
 
Miután sem Szombathelyen sem Zalaegerszegen nem találtam algázó gébet egy szentgotthárdi kis állatkereskedésben kis szerencsével tudtam venni. El is hoztam rögtön hármat.

A sziámi márnáknak búcsút intek mivel most már leginkább csak a mohákra és a száraztápra mozdulnak rá. A jávaimat teljesen, a karácsonyt nagyrészt megzabálták.

Kíváncsi vagyok a gébekre, régóta szeretnék már ilyen halakat.:love:
 
Back
Oldal tetejére