• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech szárnypróbálgatás

Milyen gyakran permetezed az emers részeket?
Ha nincs túl közel a lámpa (márpedig ahogy a képeken látszik, killernél nincs), és/vagy nem túl erős, akkor nem égeti meg az emersbe hajló részeket, és az akiból elpárolgó víz elég párát ad neki. (Én a wabit sem permetezem:oops:)
 
Ha nincs túl közel a lámpa (márpedig ahogy a képeken látszik, killernél nincs), és/vagy nem túl erős, akkor nem égeti meg az emersbe hajló részeket, és az akiból elpárolgó víz elég párát ad neki. (Én a wabit sem permetezem:oops:)
Csak reménykedtem, hogy picit bonyolultabb és majd elveszi a kedvemet... De nem bírtam ki és vettem bacopát... :)
 
Másfél-két liter növényt szedtem ki. Már nem is tudom mikor látszott utoljára a micro narrow szemből. Főleg a palustrist ritkítottam meg.

A nanoban is lecseréltem a fissidenst riccardiara és ha jól azonosítottam be karácsony mohára.

Lassan be kell ütemeznem egy szűrő és csőtakarítást is. Gyalázatos állapotok uralkodnak.

Képeket majd a holnapi vízcsere után rakok fel.
 
A nanohoz végre megjött keleti barátainktól a két 12 wattos, 6000 kelvines cob led égő. Elvileg 1200 lument tud. Az eddig esténként mérsékelten bubizó mc most egész napos eregetésbe kezdett.

A lámpákat feljebb emeltem és vissza vettem a világítási időt 2 órával. Két hetet várok aztán ha minden ok emelem az időtartalmat.
 
Közben a lily csöve magától kitisztult. Nem tudom hova tenni a dolgot. Takarítva nem volt , hacsak az asszony nem akvarizál éjjelente.
Én is megfigyeltem a szűrőcsövemen ugyanezt. Szerintem a bacitelepek ahogy felrakódnak a cső falára, lemezszerűen összeállnak és egyszer csak a vízmozgás hatására a "lemez" darabokban leválik a csőfalról. Ezután már a szűrő elintézi.
 
Back
Oldal tetejére