• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

London

Nigro

Alapító
Admin
Újabb jó bolt külföldről.
Aquatic Desigen Centre Ltd.
cím: 109 Great Portland St, London

DSC_2219.JPG


DSC_2221.JPG


DSC_2228.JPG


DSC_2232.JPG


DSC_2237.JPG


DSC_2225.JPG


Ráadásul munkaerőt keresnek. Futás! :)
 
Ha már London:

Wholesale Tropicals

220, Bethnal Green Road, London

Kívülről alig észrevehető, szinte egy kis "garázskapu", viszont belépve hatalmas választékkal találkozhatunk, rengeteg érdekességgel édesvízi és tengeri részről is. Növényekből viszont minimális a kínálat (azaz akkor az volt, mikor ott voltam).
 
Hölgyek, Urak!

Jó sorom, meg Easyjet barátom a holnapi napon London városába viszi utamat.
A fent olvasható 2 shopot (már most elfelejtettem, hodzs hodzs is mondzsátok tik Mádzsárok :lol: ) igyekszem meglátogatni. Esetleg London városában, vagy ahhoz közel van még bolt ötletetek, amit érdemes megnézni/látogatni?

Sajnos "The Green Machine" shop messze van Londontól, oda nem fogok eljutni...

Infot kérek! :idea:
London Aquariumot már korábban láttam, ezúttal oda nem megyek.
 
CKPeter said:
Hölgyek, Urak!

Jó sorom, meg Easyjet barátom a holnapi napon London városába viszi utamat.
A fent olvasható 2 shopot (már most elfelejtettem, hodzs hodzs is mondzsátok tik Mádzsárok :lol: ) igyekszem meglátogatni. Esetleg London városában, vagy ahhoz közel van még bolt ötletetek, amit érdemes megnézni/látogatni?

Sajnos "The Green Machine" shop messze van Londontól, oda nem fogok eljutni...

Infot kérek! :idea:
London Aquariumot már korábban láttam, ezúttal oda nem megyek.

Öregem nem fogod elhinni micsoda mázlid van. :twisted:
Holnap nyit Londonban egy pár napos kiállítás az akvakertészetről mint művészetről amit George Farmer és barátai szerveztek.
Kiállított akváriumok képek stb. Otthon neveltek már pár hónapja akváriumokat amit itt mutatnak be.
http://www.aqueousart.co.uk/index_files/Page331.htm
Ez az amit nem érdemes kihagyni. És ha már arra jársz fotókat is kérünk!
Jó utazást egyébként, te... mázlista! ;)

ui: a London Art Gallery-ben van a kiállítás: http://ukaps.org/forum/viewtopic.php?f= ... 6&start=40
 
Hűűűű, most ismét csak az Egészséges erotika c. filmből tudok idézni: BESZARÁÁÁÁS :)

Igyekszem ide mindenkép eljutni, ha megyek, akkor fotózni is fogok és jön egy jó kis beszámoló, ígérem :)
 
:idea: :arrow: :wave: és ha hazajöttél mindenről beszámolni! :D

Vik napok óta ezzel fájdítja a szívemet. te meg pont most mész... mázlista.... :D
 
Sorry skacok, nagyon szégyellem magam.

Á, hazudtam LONDON BABY ide veled :)
Azt azért tényleg megígérem, ha eljutok a kiállításra (sajnos elég sűrű lesz a progi), akkor sokat fotózok és beszámolok róla. Ja és nem adom oda a gépem a nejem unokatesójának sem (ugyanis legutóbb a London Aquarium beszámolóhoz készült VALAMENNYI képemet törölte). Ehh :crazy:
 
Köszi Srácok az infokat!

Sajnos nem lesz sok időm, de a kiállítás mindenkép elsőséget fog élvezni. Szerencsére az metróközelben van, így könnyű lesz eljutni.
A green machine shopot őszinte sajnálatomra nem tudom meglátogatni, valóban messze van Londontól.
 
Ha már Viktor a másik topicban borzolja az idegeket, akkor én is ezt teszem.

London akvakertész kiállítás beszámoló:

COMING SOON :)
 
CKPeter said:
Ha már Viktor a másik topicban borzolja az idegeket, akkor én is ezt teszem.

London akvakertész kiállítás beszámoló:

COMING SOON :)

Nah! Ez szuper! Épp erről beszéltünk Atival tegnap, hogy vajon mi lehet veled. Csak nem beálltál a Királynő süveges alakulatába...
Kiváncsian várjuk a beszámolót. :angel:
 
Hehe, a kucsmás alakulaton elgondolkoztam, de az asszony nem engedte :)

Amúgy igen jól esik, hogy nyilván tartjátok az akvás cimborákat :) De Atival inkább csajokról beszélgessetek (remélem a feleségek nem olvassák a topicot :) )

Amúgy egy mentségem legyen a beszámoló késésére, lakásfelújításban vagyok és épp a szétesés határán voltam, ráadásul hála a "jó" időnek még gyerkőc is betegeskedett :-(

De ami késik nem múlik, szóval hamarosan jönnek a kiállítást méltató szavak és pár fotó is :)
 
Közben a szervezők megosztottak egy videót az eseményről, illetve az akváriumokról. Facebookon már fent volt, de hátha valaki nem látta még.

 
november végén (27.től) munkából fakadólag egy hetet londonban fogok tölteni. Ide biztos benézek: Aquatic Desigen Centre Ltd. mivel kb 10 perc sétára van a kinti irodától. Nem tudjátok ebben az időpontban van kint valami rendezvény?
 
Gustyi said:
november végén (27.től) munkából fakadólag egy hetet londonban fogok tölteni. Ide biztos benézek: Aquatic Desigen Centre Ltd. mivel kb 10 perc sétára van a kinti irodától. Nem tudjátok ebben az időpontban van kint valami rendezvény?

Lesz egy kiallitas ami novenyes szemmel is sok erdekesseget tartalmaz majd. Verseny stb. Megnezem neked a pontos datumot mert mar nem remlik mikorra terveztek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ha pár nappal előbb mennél ott lehetnél az év rendezvényén:
http://www.aquatics-live.com/

Londoni boltok közül néhány amit érdemes meglátogatni:

Aquatic Design Centre, 109 Great Portland St, , London W1W 6QG, Tel: 020 7636 6388

Wholesale Tropicals 220 Bethnal Green Road Bethnal Green London United Kingdom E2 0AA Tel: 0207 739 5356

esetleg a Maidenhead boltok egyikét:
http://www.fishkeeper.co.uk/storelocation.aspx

Ha sikerül kiszakadni Londonból akkor érdemes ezeket is célba venni:

http://www.thegreenmachineonline.com/contact-us
http://www.aquajardin.co.uk/article/20/ ... c04c3f8b30
 
Kösz Viktor a rengeteg infót.

Sajnos idén már csak az ügyfél meghívására tudok londonba utazni, de leagább ingyen :)

Az Aquatic Design Center-t mindenféleképp megnézem, mert mint mondtam 10 perc séta az irodától. A Wholesale Tropicals sem tűnik olyan távolinak, csak az a gond, hogy 6ig tart a meló, de majd meglátom :)

Köszi mégegyszer, lehet telefonnal lövök egy két képet a boltról
 
Volt valaki mostanában az itt kiemelt boltokban? Szerdától szombatig rontom ott a levegőt, kéne egy kis pancsolás...
 
Back
Oldal tetejére