• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Liquid magazin.

Nagyon jó, gyorsan átlapoztam, s a gyönyörű akikon kívül végre a fotózásról is van szó(y).
Azért szörnyű milyen akik vannak ott, ha a felét tudnám amit ők, már boldogabb lennék!:cool:
 
En mär ki is olvastam.Azota megnagyobb rajongo lettem Norbert Sabatnak.jo a vele keszült cikk.​


Megkérdezhetem hogy honnan rendelted? Vagy újságosnál ez nem kapható? Csak online?
 
nagyon faszán néz ki, de viccesen fogyatékos az angolsága, szerintem a viktor is ettől fél, amikor a magyarítással nyaggatjátok :)
 
Fú, ez mekkora kedvencem volt!! (y)

Emlékeztek rá?

7.jpg
 
Megkérdezhetem hogy honnan rendelted? Vagy újságosnál ez nem kapható? Csak online?
Most kaptam meg a 2 peldänyt.ha erdekel lehet belöle rendelni.az elsö azt hiszem 9 euro.de ez a kiadväny sztem jobb lett.
 
Köszi az infót. Átgondolom még. Bár valóbban nagyon igényes kiadványnak tűnik.
 
Köszi az infót. Átgondolom még. Bár valóbban nagyon igényes kiadványnak tűnik.
De ha nem akarod megvenni,en szivessen elküldöm az en peldänyaimat,olvasäsra.aztän ha kiolvastad vissza küldöd.;).
 
Oh ez kedves tőled. Egyébként van különbség a nyomtatott verzió és a digitális között? Vagy tartalmilag teljesen ugyan az.
 
Ugyan az.De azert ezt a kezedben tartani,lapozgatni teljesen mäs.De ha a digitälis vältozatot olvastad mär akkor lehet,hogy felesleges.megkerdeztem es kiderült,hogy 3 havonta jön ki az uj szäm.:)
 
Jaja szerintem akkor ne kínlódj a postázással. Azzal is sérülnek a lapok. De köszönöm hogy gondoltál rám. :)
 
Back
Oldal tetejére