• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lightroom és Photoshop tréning akvárium fotózáshoz

Mobilon van értelme ilyet nézni? Nem fogja látni a menüket. Ez kb. annyit ér mint PS tutoriált hallgatni csak hangfelvételről.

Az akció mellé fűzött narráció simán egy podcast hangulatával vetekszik. Lehet csak 1-2 info kell. Vagy nem a felületre vagy kíváncsi, hanem pl a workflow-ra. Lehet a duma miatt kapsz kedvet a szoftver kipróbálásához később.
Nem mondanám, hogy értelmetlen. De a kurzor nyilat valóban nehezebb lesz nyomon követni. :) Viszont ha kocsiban vagy és épp várod anyát amíg bevásárol, vagy a gyerkőc edzésen van és csak csapkodnád a falat, hogy lemaradsz, akkor bele tudsz kukkantani :)
 
Az akció mellé fűzött narráció simán egy podcast hangulatával vetekszik. Lehet csak 1-2 info kell. Vagy nem a felületre vagy kíváncsi, hanem pl a workflow-ra. Lehet a duma miatt kapsz kedvet a szoftver kipróbálásához később.
Nem mondanám, hogy értelmetlen. De a kurzor nyilat valóban nehezebb lesz nyomon követni. :) Viszont ha kocsiban vagy és épp várod anyát amíg bevásárol, vagy a gyerkőc edzésen van és csak csapkodnád a falat, hogy lemaradsz, akkor bele tudsz kukkantani :)
Nagy királyság a szerda.eddig a Bl meccsek miatt vártam a szerdát.Most van jobb is.
 
Nah akkor a szerda véglegesítve köszi mindenkinek :)

Ha esetleg hozzá is szeretnétek szólni a végén, vagy kérdés lenne közben, akkor érdemes még előtte letesztelni a mikrofonokat.
 
Köszi még egyszer!
Tudom, nálad is család, meg kell az emberi idő, de ha valamilyen technikai malőr miatt csak később tudsz kezdeni, azért ne érezd magad nagyon rosszul. :D
Én héttől biztos ott leszek a hallgatóság, nyolctól meg remélem már a nézők között is. ;)

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Legtöbben a hétköznap estéket említettétek.

Szerda este 7-8:30-ig tervezem a héten. Kérem nyomjon egy lájkot a hozzászólásra akinek jó az időpont.
Ha valaki késve esik be az sem gond. Menet közben is be lehet ugrani, csak max lemarad az elejéről. max 50 embert tudunk fogadni ezen a napon.


Ma reggel kipróbáltam mikrofonnal 4K felületet streamelve mobilról visszanézve és tökéletes volt.
Aki mobilról szeretné nézni, az töltse le a store-ból a gotomeeting alkalmazást. (ingyenes)

Email meghívók küldözgetése helyett ezen a címen tudtok böngészőből csatlakozni majd:
https://www.gotomeet.me/GreenAqua-Photo

mobilon a fenti ID (Green Aqua-Photo) vagy egy egyedi számsor amit később adok meg.
Ha megy a program megnyitod a címet beírod a jelszót és már tölt is a progi.

A cím most is működik, de a stream csak szerdán este indul.

Lájk?
Szio!Mikent kell elkepzelni az esti rendezvenyt?Vegig olvastam mindent,A programot(a megadott linket) letölteni,este kapjuk a kodot töled es mehet is a tanulas!Vagy ??
 
Szio!Mikent kell elkepzelni az esti rendezvenyt?Vegig olvastam mindent,A programot(a megadott linket) letölteni,este kapjuk a kodot töled es mehet is a tanulas!Vagy ??

Katt a linkre ami fent van. Beírod majd a jelszót és nézel. Vagy ha van mikrofon hozzászólsz. Kb ennyi.
 
Skacok a progi elszállt :) Így elköszönni nem tudtam. Köszi, hogy itt voltatok és reméljük pár hasznos info átment ebben a bő 90 percben
Azt hittem nálam a hiba és veszettül próbáltam visszacsatlakozni. :D
Köszönjük az előadást! Hasznos volt! A következőn is szeretnék részt venni, ha lesz. Remélem, hogy lesz.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére