• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Létezik mikroelemes porkeverék is?

  • Téma indító Deleted member 4326
  • Esemény kezdete
Felkészültem a Berxit-re! ;) Beszereztem egy kisebb adagot az angol porkeverékből. Fura módon most zacskóban küldték, míg kb 1,5 éve még visszazárható dobozban, de a Tescoban vannak légmentesen zárható dobozok, így majd egy ilyent veszek. Érdekes módon az ára is most kedvezőbb, anno 7 ezer forint körül vettem a 250 grammosat, most a 600 grammos volt 7800Ft postával (18.95 font), és 17 gramm kell belőle fél liter keverékhez az 1ml/20literes napi adagoláshoz. vagyis nagyon megéri.
View attachment 13806 View attachment 13806

Persze, hogy olcsóbb, láttad mennyit zuhant a font?! :p

Engem csak az a vas-EDTA aggaszt kicsit, bár én is tettem a micromba, de csak keveset. Nagyon alacsonyan kell tartani a pH-t, hogy stabil legyen. Persze az évek tapasztalatával nem vitázok :)

K-ot macroból viszed be, vagy teszel ehhez K-ot?
 
Persze, hogy olcsóbb, láttad mennyit zuhant a font?! :p
Kíváncsiságból visszakerestem hogy mennyit is fizettem korábban a 250 grammos dobozért. Paypal fizetés volt szerencsére, így vissza lehetett nézni. Egyszer fizettem 9,56 Fontot, ami 3940forint, majd írtak, hogy rosszul adták meg a postaköltséget és kérnek még 2,34 fontot, ami 960 forint, vagyis összesen 11.9 font- 4900 Forint volt a dobozos verzió 2 éve, szeptemberben. Bocsi többre emlékeztem. Akkor 411forint 1 font.
Most 18,95 fontot, 7804 forintot fizettem a 600 grammért , de az ugyanúgy 411 forint/1font
Ezek szerint szívás ez a paypal, nem követi úgy az árfolyamot?
 
Utoljára módosított:
Ezek szerint szívás ez a paypal, nem követi úgy az árfolyamot?
Egy ideje nem fizettem sehol paypal-lel, de azt tudom, hogy ha forintban utalsz a számlára, akkor ők a saját árfolyamukon váltják át, ami általában nekünk bukta. Ezért kell mindig a megfelelő valutával feltölteni a paypal számlát. (itt most lehet nem ez volt, ezt csak úgy írtam :) )
 
Back
Oldal tetejére