• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lengyel live scaping verseny 2017 top 3

Mondjuk ilyen meghívásos versenyt ti is szervezhetnetek!Mondjuk 10 profi Magyar Aqua kertésszel!Persze,rendeztek ti is versenyt amit szeretünk.
 
Ügyesek voltak. Nekem is talán a középső a kedvenc. Az egész esemény egy két napos kiállítás része volt. Így az élő program elfért az egyik napon.
Leginkább az idő a gond mindig és ha utána szét kell kapni a berendezéseket. Valószínűleg itt is ez lett a vége.

De legalább valami közös kezdeményezés náluk. Nagyon rég volt már a 60-as verseny amit nagyon bírtam.
 
Ügyesek voltak. Nekem is talán a középső a kedvenc. Az egész esemény egy két napos kiállítás része volt. Így az élő program elfért az egyik napon.
Leginkább az idő a gond mindig és ha utána szét kell kapni a berendezéseket. Valószínűleg itt is ez lett a vége.

De legalább valami közös kezdeményezés náluk. Nagyon rég volt már a 60-as verseny amit nagyon bírtam.
Mondjuk igaz,szétszedni a remekműveket,elég lehangoló!De pl az első 3 mehetne a galériába,a többit meg minden résztvevő pl beszerzési áron vihetne haza!
 
Hat itt se az nyert akinek kellet volna!A második sztem viszi a pälmät!
Kíváncsi lennék, milyen eredményt hozna egy népszavazás? Amikor nem szakemberek döntenek, hanem dilettánsok, hozzá nem értők, mint jómagam. ... mert nekem a 3. helyezett tetszik a legjobban. Az 1. és 2. döntetlen, de az sem biztos, hogy az elsők közé tenném, ha látnám a többit is.
 
Back
Oldal tetejére