• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Láva Iwagumi 75L

Szia!
Nekem a bal oldal nagyon tetszik, nem is változtatnék rajta semmit, viszont a jobb oldal kapcsolatát nem érzem a ballal. Jobb oldalt még igazgatnám, esetleg a bal oldal nagy kövén lévő vágást kinevezve középpontnak, azt összekötve a jobb oldali sarkokkal és kb. erre a vonalra helyezném el a többi követ, de a bal oldal stílusában.
 
Nekem az első variáció jobban bejött. Annyit változtattam volna rajta, hogy a jobb oldalt egy az egyben, a helyén, óramutatóval ( felülnézetből) megegyező irányba forgattam volna, így egy kis ösvény lett volna a kövek között és eltűnt volna az a kis kiálló tüske...
Továbbá a bal oldalon legelöl lévő nagy követ kicsit előrébb és balra tolni, ezzel ott is kirajzolódna jobban az ösvény.

Ezek az én tippjeim, no de majd a nagyok .... :)
 
Ha alapkoncepció a kövek két csoportban történő elhelyezése, akkor késznek mondanám, ill. a kis kiegészítő köveket próbálgatnám még pakolgatni: A főkövet érzem kicsit látványilag instabilnak, talán egy kis talajemelés csak ott, vagy kis kő a környékére jó lehet, pl. a frontüveghez legközelebbi kicsit oda hátra alá-mellé. Nézd azt is meg, hogy az üveg tisztításához mindenhol hozzáférsz-e a kövektől? Ezekben az ötletekben nem vagyok biztos, csak úgy hátha... Jó így is nagyon.
 
Utoljára módosított:
Jót aludtam, s a második verzió most sem rossz. Viszont mindhárom előttem szóló mond valamit. A domináns jobb oldal nem volt rossz koncepció, csak nem adta vissza azt, amit kellett volna, akarom mondani, nem jött át. :)
A második egy kicsit, filigránabb, játékosabb. Feltöltve eldől, hogy eldől-e a főkő, bár célszerű megelőzni...
+1 a megtámasztás mellett.
Na, dobj még egy pár lehetőséget. (y)
 
Nekem az első felállás tetszik, esetleg annyit változtatnék, hogy - sokakkal ellentétben - a bal oldalhoz is hozzányúlnék annyiban, hogy a bal szélen létrejött ferdén egyenes vonalat megtörném - mondjuk egy kisebb kővel, illetve a jobb oldalon a kövön annyit forgatnék, hogy kicsit látszódjon az "Y".:) Amúgy ígéretes kezdés;)
 
Köszi mindenkinek az èszrevètelt. Az alap az hogy egy ösvèny maradjon közèptájon, ezèrt próbálkozok kèt csoportra osztani a köveket. A főkövet mèg megpróbálom kicserèlni vagy forgatni, de sajnos ez a legelonyosebb oldala. A támasztása ok, eldőlni nem fog, valóban jo lenne mèg egy támasztó kő oda valahova a látvány miatt, ahhoz törnöm kell mèg követ, mert csak nagyobbak vannak már. A második variáciò marad, az termèszetesebbnek hat. Habár az elkèpzelèsem az volt, hogy jó magas sziklát èpítek. De a kövek alakja mèrete struktúrája miatt rájöttem, hogy nem megy. Ma este mèg jövök kisebb mòdosítások utáni új kèppel.
 
Vègül is elèggè hasonlít az elrendezès erre. Nyílván minden kőből kicsit más ès más, de a fő elemek megvannak.
 

Attachments

  • iwagumi-labelled1.jpg
    iwagumi-labelled1.jpg
    27.5 KB · Megtekintések: 3

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére