• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lakeshore

Huha, hát nem kicsit vagyok elmaradva a dokumentálással :) De mindenki megnyugtatása végett (gondolom már mindenki a körmét rágta izgalmában:p:D ), az akva és lakói is jól vannak :) Volt egy pici átalakítás a jobb oldali hátsó dekorhomokos részen, meg egy nagymértékű mohairtás. Crs-ek, taiwan mixek jól vannak. Van 1-2 érdekesebb mintázatú taiwanom, amit majd alkalom adtán megpróbálok lekapni. A taiwanok kicsit lassabban, de a crs-ek elég jó tempóban szaporodnak. Most is van 3 kismama :) Nem akarom őket szétszedni, így a franc tudja ki lehet az apuka :)
Végezetül pár telós ké, aminek a minősége nem kevés kivetnivalót hagy maga után, de most erre van csak energiám :)

U.i.: Ja, egy utolsó - költői- kérdés: Pocakos férfiak, ti hogy fértek oda az akváriumhoz ha nyírni kell?? :D Mert én lassan már nagyon nagyon nehezen, így a 6. hónap vége felé :D

2013-06-27%2021.41.57%20%28640x372%29.jpg



2013-06-27%2021.41.34%20%28640x418%29.jpg



2013-06-27%2021.40.57%20%28640x432%29.jpg
 
Pocakos férfiak, ti hogy fértek oda az akváriumhoz ha nyírni kell?? :D
Szia Szilvi! Épp valamelyik gondoltam rád, hogy nagyon eltűntél a fórumról, de ezek szerint minden oké. :)

A fenti kérdésen még nem gondolkoztam, de lehet, hogy ezért szokott másnap olyan izomlázam lenni... :p :D
 
Látom srácok a "pocakos" megjegyzés maradt meg bennetek a legjobban a hozzászólásból :D :D Természetesen mindenkinek kockahasa van a jelenlévők közül :D :D

Csak egy halk like-ot mertem nyomni. :) De nagyon örülök, hogy korrigáltál :)
Így már az akvárium is sokkal szebbnek látszódik :D:ROFLMAO::)

Az igazi pocak még csak most lesz. Azt hittem már kiképezted időközben párodat :)

Gratu a garnikhoz ez mindig nagy öröm :)(y)
 
Csak egy halk like-ot mertem nyomni. De nagyon örülök, hogy korrigáltál Így már az akvárium is sokkal szebbnek látszódik

Éreztem én, hogy még kell némi magyarázatot fűzni ehhez a bejegyzéshez :) Remélem senkit nem bántottam meg vele, távolról sem volt az a célom!


Az igazi pocak még csak most lesz. Azt hittem már kiképezted időközben párodat

Igen, egyelőre még elég jól mozgok. Páromat nem akarom elrettenteni amig nem muszáj :D Egyelőre "csak" vízhordásra és néha néha tápozásra van "befogva" :D
 
Huha, hát nem kicsit vagyok elmaradva a dokumentálással :) De mindenki megnyugtatása végett (gondolom már mindenki a körmét rágta izgalmában:p:D ), az akva és lakói is jól vannak :) Volt egy pici átalakítás a jobb oldali hátsó dekorhomokos részen, meg egy nagymértékű mohairtás. Crs-ek, taiwan mixek jól vannak. Van 1-2 érdekesebb mintázatú taiwanom, amit majd alkalom adtán megpróbálok lekapni. A taiwanok kicsit lassabban, de a crs-ek elég jó tempóban szaporodnak. Most is van 3 kismama :) Nem akarom őket szétszedni, így a franc tudja ki lehet az apuka :)
Végezetül pár telós ké, aminek a minősége nem kevés kivetnivalót hagy maga után, de most erre van csak energiám :)

U.i.: Ja, egy utolsó - költői- kérdés: Pocakos férfiak, ti hogy fértek oda az akváriumhoz ha nyírni kell?? :D Mert én lassan már nagyon nagyon nehezen, így a 6. hónap vége felé :D

2013-06-27%2021.41.57%20%28640x372%29.jpg



2013-06-27%2021.41.34%20%28640x418%29.jpg



2013-06-27%2021.40.57%20%28640x432%29.jpg
Nagyon brutál...:eek: Gratula!
 
sziasztok :)

nagyon nagyon régen nem jártam erre és nem írtam ide, de ettől függetlenül sok szeretettel gondoztam az akváriumot :) igaz volt egy teljes restart közben.
az érdeklődéseket köszönjük, jól vagyunk, bár kislányom kicsit hamarabb volt kiváncsi a világra mint az kellett volna :) így egy ideig mindketten a magyar egészségügy vendégszeretetét "élveztük", de hála az égnek minden ok mindkettőnkkel :) Alíz hihetetlenül okos, szép és akaratos :D

Az akaratosságot nem tudom érzékeltetni így, de a többire itt egy kép :D

2013-12-17%2010.27.28.jpg


És most az akvárium :)
Míg kórházban voltunk, addig az előző setupot a párom próbálta fenntartani. Becsületére legyen mondva mindent megpróbált, de nem sikerült. Tele volt fonalalgával, ecsettel, meg mindenféle "finomsággal". Megmenteni már nem volt értelme, így inkább indítottam egy újat. Hát mit ne mondjak...hosszú volt az a nap :D
Az újat próbáltam a lehető legminimálabbra fogni. Parvula mini , acicularis, blyxa, Cryptocoryne Petchii Pink. Kövek, homok. Az élőlények mind megmaradtak, sőt szaporodtak is rendesen a rákok:)

Na nem szaporítom a szót, pár telefonos kép...szokás szerint. Most pár évig nem hiszem hogy másra futja tőlem :) szerettem volna vele részt venni a HAC-on, de éppen aznap mikor még nevezhettem volna és fotózhattam volna a lányomnak extra nyűgös napja volt, így sajna elmaradt :((

A hónap akváriumára nem nagyon pályázhatok, mert aktívnak egyáltalán nem mondhatom magam ...legalábbis a forumon :D
Viszont itthon továbbra is a lakás kis ékszere és szeretettel gondoskodom róla, még ha éppen hajnali 1kor kell vizet cserélnem vagy két etetés között :D

2013-12-17%2017.06.24%20%28800x410%29.jpg




2013-12-17%2017.09.00%20%28558x800%29.jpg


2013-12-17%2017.06.32%20%28800x397%29.jpg


Na és mivel fogalmam sincs mikor tudok újra idetévedni, kellemes ünnepeket és boldog újévet mindenkinek :)

2013-12-10%2007.35.36-1%20%28453x800%29.jpg


2013-12-10%2008.35.56%20%28800x727%29.jpg
 
Utoljára módosított:
sziasztok :)

nagyon nagyon régen nem jártam erre és nem írtam ide, de ettől függetlenül sok szeretettel gondoztam az akváriumot :) igaz volt egy teljes restart közben.
az érdeklődéseket köszönjük, jól vagyunk, bár kislányom kicsit hamarabb volt kiváncsi a világra mint az kellett volna :) így egy ideig mindketten a magyar egészségügy vendégszeretetét "élveztük", de hála az égnek minden ok mindkettőnkkel :) Alíz hihetetlenül okos, szép és akaratos :D

Az akaratosságot nem tudom érzékeltetni így, de a többire itt egy kép :D

2013-12-17%2010.27.28.jpg


És most az akvárium :)
Míg kórházban voltunk, addig az előző setupot a párom próbálta fenntartani. Becsületére legyen mondva mindent megpróbált, de nem sikerült. Tele volt fonalalgával, ecsettel, meg mindenféle "finomsággal". Megmenteni már nem volt értelme, így inkább indítottam egy újat. Hát mit ne mondjak...hosszú volt az a nap :D
Az újat próbáltam a lehető legminimálabbra fogni. Parvula mini , acicularis, blyxa, Cryptocoryne Petchii Pink
Gratula a picihez! :) Nagyon aranyos! :)
 
Back
Oldal tetejére