• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Labeo bicolor - Stendhal hal

Volt nálam is egy Bicolor, tenyérnyi méretűre nőtt. Néha napokig a bujkáló csőben kuksolt (félig sem fért már bele nagykorában), elő sem jött, majd gondolt egyet és szétcsapott a kishalak között. A nagy testével a növények nem voltak biztonságban, sokmindent letört, ahogy turkált a talajon, meg befúrta magát minden kis résbe. Növényes akváriumba szerintem nem igazán való, de nagyon mutatós hal.
 
Tudom, ha marad akkor 270 liter lesz 2x54 wattal anubiasokkal, cryptokkal, kardfüvekkel és sok hallal. Ha megy akkor 160 liter 2x39-el, táppal és kicsit kisebb növényekkel, garnélákkal, kevesebb hallal. A kisebb üveg és világítás már a pincében pihen de az asszony beleültette a bogarat fülembe egy nagy akváriummal. Neki is ez a kedvenc hala:)
 
Volt nálam is egy Bicolor, tenyérnyi méretűre nőtt. Néha napokig a bujkáló csőben kuksolt (félig sem fért már bele nagykorában), elő sem jött, majd gondolt egyet és szétcsapott a kishalak között. A nagy testével a növények nem voltak biztonságban, sokmindent letört, ahogy turkált a talajon, meg befúrta magát minden kis résbe. Növényes akváriumba szerintem nem igazán való, de nagyon mutatós hal.

Nálam max a zsenge, zselés pogo hajtásokat, meg néha az MC-t tépkedte, de azt a többi is csinálta.
Úgy tűnik elég változatos viselkedésű példányokat lehet kifogni.
 
Nálam max a zsenge, zselés pogo hajtásokat, meg néha az MC-t tépkedte, de azt a többi is csinálta.
Úgy tűnik elég változatos viselkedésű példányokat lehet kifogni.
Nem tépkedte, hanem ahogy forgolódott, egyszerűen letört pár növényt.
 
Back
Oldal tetejére