• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Külső szűrő katalógus 2010

oRphEus

VIP kertész
Legjobb napló
Sziasztok!

Ha jól gondolom nem én voltam az egyetlen, aki külső szűrő vásárlás előtt órákig keresgélt a neten, nézegetve és összehasonlítva a különböző gyári weboldalakon és webshopokban megtalálható szűrő adatokat és jellemzőket.

Nos, a fárasztó keresgélésnek ezennel vége! :)

Levi85 fórumtársunk ugyanis készített egy igen alapos és átlátható táblázatot, amely bemutatja a jelenleg elérhető külső szűrőket. Szűrő vásárlás előtt érdemes átnézni, nagyban megkönnyíti a szűrők összehasonlítását. :thumbup:

Köszönettel, és Levente engedelmével a táblázatot itt találjátok:

Külső szűrő katalógus 2010
 
Köszönöm az elismerő szavakat! :)
Még annyival kiegészíteném Orpheust-t hogy innen letölthető a nyomtatható PDF változat is:
http://vomnatkai.atw.hu/aqua/szurok.pdf

Ha esetleg valaki tud a hiányos részekhez kiegészitést vagy adatokat, esetleg szűrőkhöz mért értékeket úgy mint átfolyás, fogyasztás azt küldje el vagy itt privátban, vagy az Akvaristán privátban, vagy mailben, és pótlom a hiányosságokat.

Üdv: Levi
 
Ez sincs a katalógusban.
A hálózati dugó profiljáról ítélve, valami amcsi készülék lehet.
IMG00487-20101003-1710_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Néhány hete nekem is sok órányi olvasgatást és fejtörést okozott a megfelelő szűrő megálmodása. Ezzel a táblázattal könnyebb dolgom lett volna!
Hasznos gyűjtemény!
 
Sziasztok!

Ha jól gondolom nem én voltam az egyetlen, aki külső szűrő vásárlás előtt órákig keresgélt a neten, nézegetve és összehasonlítva a különböző gyári weboldalakon és webshopokban megtalálható szűrő adatokat és jellemzőket.

Nos, a fárasztó keresgélésnek ezennel vége! :)

Levi85 fórumtársunk ugyanis készített egy igen alapos és átlátható táblázatot, amely bemutatja a jelenleg elérhető külső szűrőket. Szűrő vásárlás előtt érdemes átnézni, nagyban megkönnyíti a szűrők összehasonlítását. :thumbup:

Köszönettel, és Levente engedelmével a táblázatot itt találjátok:

Külső szűrő katalógus 2010

Köszönöm a katalógust nekem sokat segített!!!
 
Új Hydor modellek!

Hydor External Filter Professional 600

9048570160_018ac11d2c.jpg


Article Description:
Hydor Professional 600 is a external filter for the modern aquarium from 380 up to 600 litres content. An itelligent design conceived to make the most of the space beneath the aquarium, the filter offers maximum performance and extraordinary versatility. Easy to use thanks to the priming pump, the Hydor Proffessional filter is useful for all aquariology enthusiasts. The Filter is equipped with 5 removable and individual fillable filtering baskets. The ceramic shaft of the pump ensures noisless operation of the Hydor Proffessional filter. The filter comes completely filled with filter media. For use in fresh and marine water.

Technical Data Hydor External filter Professional 600:
for aquaria form 380 up to 600 Litres
Pump output: approx. 1090 l/h
Pump height: 150 cm
Filter volume: 12.2 L (bruttó?)
Hose sizes: pressure side and suction side: 19/27
5 individually fillable filtering baskets
Power consumption: 230V/240V 35 W
for use in fresh and marine water
complete and ready to use with hoses, pipes and filter media

Ennek a modellnek az ára kb. 130 Euró
 
Article Description: Hydor Professional 600 is a external filter for the modern aquarium from 380 up to 600 litres content. An itelligent design conceived to make the most of the space beneath the aquarium, the filter offers maximum performance and extraordinary versatility. Easy to use thanks to the priming pump, the Hydor Proffessional filter is useful for all aquariology enthusiasts. The Filter is equipped with 5 removable and individual fillable filtering baskets. The ceramic shaft of the pump ensures noisless operation of the Hydor Proffessional filter. The filter comes completely filled with filter media. For use in fresh and marine water.

Kotobuki OEM szűrő. Az interzoon itt voltak a Japánok és partnereket kerestek rá, hogyan lehetne értékesíteni a termékeiket. Sajnos az eredeti Japán nevet befuttatni az EU-ban drága lenne és nem is célja a Japán gyártónak. Ezért eladták a termékeket EU gyártóknak "átbrandelve".

Elsőként a TMC jelent meg az angoloknál ezzel a szériával és ahogy látom a Hydor is beleugrott a mókába.

Szóval Kotobuki szűrők némi eu branddel megspékelve :)

Nekem egyébként elég "műanyagnak" néztek ki az Interzoon. Mi az eredeti Japán modellt néztük. A tálcák, a felépítmény nem olyan robosztus mint egy EHEIM esetén.
 
Back
Oldal tetejére