• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges növények a Tropicától INGYEN!

egyik Echino sem stem növény. Nem láttam a növényt, de szerintem ilyen Aquartica szerű lesz.
Köszi.Nekem olyan talajon kúszó növénynek tűnik
imageuploadedbytapatalk1447253754-029253-jpg.563
 
@viktorlantos egy kérdésem lenne:
a Najas SP mekkora lesz méretre kb???Lehet tudni róla valami ilyesmi adatot?????
köszi

Sajna nem, mivel a legtöbb növény spec vagy valami olyan változat, ami nem került be a termesztésbe.
De érdemes majd nyírni vagy lecsippenteni ha elkezdene növekedni. És visszaültetni. Tom Barr néhány korábbi videóján sok ilyet látni.
 
Sajna nem, mivel a legtöbb növény spec vagy valami olyan változat, ami nem került be a termesztésbe.
De érdemes majd nyírni vagy lecsippenteni ha elkezdene növekedni. És visszaültetni. Tom Barr néhány korábbi videóján sok ilyet látni.
Ok,köszi.
Még egy kérdés:vízben van már az Echinodorus is,csak azt nem tudom fel lehet őt darabolni esetleg???mert olyan hosszú indaszerű szára van ,és 10 centinként van egy kisebb bokrocska rajta,vagy hogy érdemes leültetni??mert ahogy én gondolom ez valami talajon futó növény lehet.
 
Sziasztok!

Íme az általunk beültetett és ezáltal megmentett fajtákról néhány újabb fotó:

View attachment 1056Najas sp. by Lovas Attila, on Flickr
View attachment 1057Ludwigia brevipes 1 by Lovas Attila, on Flickr
View attachment 1058Cabomba piauhyensis 3 by Lovas Attila, on Flickr

A növények szépen fejlődnek, így már szívesen adnánk is belőlük, ha valaki kér - főleg a Najas sp.-ből !

Üdv.: Niki, Atti 70/5183807
Tyű, a ludwigia gyönyörű! Mik a tapasztalataitok vele, könnyű tartani, vagy hajlamos behisztizni ültetés/nyírás után?
 
Nálam ez a növény szépen fut,Hasonlóan a vallisneriahoz a talajban terjeszkedik,onnan nevel újra kis növényeket.
A Microszorum is szépen nő.
ImageUploadedByTapatalk1447253884.054721.jpg

Ő sajnos nem maradt meg
ImageUploadedByTapatalk1447253943.492081.jpg

Ő szépen hajtja a kis növénykéket,és virágozni is fog remélhetőleg
ImageUploadedByTapatalk1447253754.029253.jpg
 
Back
Oldal tetejére