• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Ki tudja mi a különlegessége ennek a pandának? (nem a legjobb kép, de most ennyire futotta, sorry)

DuLINnK.jpg
A teljes, hófehér farok????
 
Igen ;) Végre sikerült egy csapat olyan panda garnélát begyűjteni, akikben nincs kék szín. Igyekszem nem keverni őket a blue boltokkal :D
Viszont ettől függetlenül még lehet a szaporulatban kék árnyalat ha jól tudom a felmenők miatt ugye????
 
Itt nincsenek kék felmenők elvileg ;)
Jó hír.Akkor kívánok egy szép állományt neked :)
Viszont ha már itt vagy @szentgyo !!!
Egy panda - kingkong - bluebolt - redbolt -redwine kolóniánál mekkora esély van Pintóra????A kicsik között mintha olyan ábrázolatokat(mintázatot) látnék ,mint ami zebra pintóra hajaz.A sötét kis garnélákon olyan minta van ,hogy 2 kis csík ,de nem fut végig lefelé ,hanem kb a testük feléig.Fotók alapján mint a zebra pintó.Lehetséges ez ,vagy csak egy fantazmagória????Tudom kellene fotó ,mert így nem tudsz sokat mondani ,de elméletben lehetséges????Már most imádom ezeket a kis lényeket:)
 
Jó hír.Akkor kívánok egy szép állományt neked :)
Viszont ha már itt vagy @szentgyo !!!
Egy panda - kingkong - bluebolt - redbolt -redwine kolóniánál mekkora esély van Pintóra????A kicsik között mintha olyan ábrázolatokat(mintázatot) látnék ,mint ami zebra pintóra hajaz.A sötét kis garnélákon olyan minta van ,hogy 2 kis csík ,de nem fut végig lefelé ,hanem kb a testük feléig.Fotók alapján mint a zebra pintó.Lehetséges ez ,vagy csak egy fantazmagória????Tudom kellene fotó ,mert így nem tudsz sokat mondani ,de elméletben lehetséges????Már most imádom ezeket a kis lényeket:)

Szia,

A válasz, hogy bármi és akármi is lehet :) Fénykép nélkül nem lehet megmondani. Ha a felmenők közt voltak pintok, akkor lehet, ha nem voltak, akkor szinte biztos, hogy nem.
 
Szia Szentgyo!
Nekem is lenne egy érdekességem taiwanokkal kapcsolatban.Szűrőt takarítottam hétvégén.két kifejlett panda és egy centi körüli king kong volt benne.A king kong olyan volt,mikor megszületik,kékes átlátszó,mint a blue jelly.Már jóval kisebbeknél is határozott fedett fekete szín van,nála nem.Lehet a fénytelenség az oka.
 
Ami érdekes,hogy a pandák is csak kicsiként kerülhettek be,mert van garnivédőm.És azok szép fedettek.Majd figyelem...
 
Van értelme CRS csapatot berakni nano halas akváriumba? Vagy társasban csakis neocaridina?
(Lágyvíz és aktív talaj pipa, amanda lazac meg cory pygmeaus lesz még, meg persze amanok és otok.)
 
Van értelme CRS csapatot berakni nano halas akváriumba? Vagy társasban csakis neocaridina?
(Lágyvíz és aktív talaj pipa, amanda lazac meg cory pygmeaus lesz még, meg persze amanok és otok.)

Szaporulat biztosan kevesebb lesz, mert a legkisebb szájú halak is le tudják vadászni a pár napos garnélákat, ha előmerészkednek. De más gond nem lehet szerintem. Talán még annyi, hogy kimondottan a CRS-eket megetetni így nehéz, mert ugyan kíváncsiak, ha már megszokták a környezetüket, de nem rabolnak úgy rá a kajára, ahogy az akvárium többi lakója. Viszont éhen biztosan nem halnak, az fura lenne egy akváriumban.
 
Back
Oldal tetejére