• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Néhány garnélakülönlegesség az egyik legnevesebb taiwani tenyésztőtől, érdekességképp az árak is fel vannak tüntetve (1 db garnéla, USD-ben megadva, jelenlegi árfolyam 1 USD kb 277 HUF)
Akkor 10 db ot szeretnék kérni a Metalic blue boa-ból ,talán a lakást ha eladom kijön az ár és megyek a híd alá lakni,a a garnélákkal együtt :facepalm::hungry::D:D
Sokáig néztem és többször kiszámoltam,ez már eszetlen nem embernek való árak :)
 
Akkor 10 db ot szeretnék kérni a Metalic blue boa-ból ,talán a lakást ha eladom kijön az ár és megyek a híd alá lakni,a a garnélákkal együtt :facepalm::hungry::D:D
Sokáig néztem és többször kiszámoltam,ez már eszetlen nem embernek való árak :)

Gondolj bele, ha akár csak 1 is meghal... :D
 
Akkor 10 db ot szeretnék kérni a Metalic blue boa-ból ,talán a lakást ha eladom kijön az ár és megyek a híd alá lakni,a a garnélákkal együtt :facepalm::hungry::D:D
Sokáig néztem és többször kiszámoltam,ez már eszetlen nem embernek való árak :)
Nyilván nem is az átlag hobbistát célozzák ezekkel a különleges változatokkal.. :)
 
Nyilván nem is az átlag hobbistát célozzák ezekkel a különleges változatokkal.. :)
Pont ez érdekelne engem is, vajon továbbtenyésztésre, szaporításra vásárolják őket, befektetési szándékkal, vagy pedig műgyűjtők veszik, nézegetni otthon?
 
Néhány garnélakülönlegesség az egyik legnevesebb taiwani tenyésztőtől, érdekességképp az árak is fel vannak tüntetve (1 db garnéla, USD-ben megadva, jelenlegi árfolyam 1 USD kb 277 HUF) ;)

Tök érdekes, hogy meddig tudják tolni ezeket a különlegességeket.
Nekem pl a felső sorból egyik sem jön be. Legalább befotózta volna rendesen, ha ilyen árcédulát pattint rá :)
Az alsó sorban a két Fishbone azért szép. Határozott erős vonalak, szép fedett szín. Mák és tehénfoltok kizárva :)
 
Nekem pl a felső sorból egyik sem jön be.

Nekem a Ghost Red Wine-ok furák. A felső CRS-nek elég low grade lenne, az alsó pedig... nekem sokkal jobban tetszik a sima RedRuby erősebb színe. El tudom képzelni, hogy ritka dolog, hogy pont így néznek ki, de mégis, ha üzletben látnám, akkor simán átugornám őket. Fura.
A többi viszont nagyon izgalmas!
 
Utoljára módosított:
Tök érdekes, hogy meddig tudják tolni ezeket a különlegességeket.
Nekem pl a felső sorból egyik sem jön be. Legalább befotózta volna rendesen, ha ilyen árcédulát pattint rá :)
Az alsó sorban a két Fishbone azért szép. Határozott erős vonalak, szép fedett szín. Mák és tehénfoltok kizárva :)

Nekem ezek nagyon bejönnek, majd talán egyszer ... ;)

13708164_1101732436552739_8765147128875690959_o.jpg

13055752_1050381571687826_1347873298955583044_o.jpg
 
Nekem a Ghost Red Wine-ok furák. A felső CRS-nek elég low grade lenne, az alsó pedig... nekem sokkal jobban tetszik a sima RedRuby erősebb színe. El tudom képzelni, hogy ritka dolog, hogy pont így néznek ki, de mégis, ha üzletben látnám, akkor simán átugornám őket. Fura.
A többi viszont nagyon izgalmas!

Ugye ez teljesen ízlés kérdése, kinek mi tetszik... A felső ugye egy red wine garnéla, és abban az a pláne, hogy ahol fehér lenne, ott nem fehér, hanem átlátszó, mint a rili garnéla. A másik új dili, hogy minden orange eye... Na az nekem nem jön be annyira (főleg hogy egyes kutatások szerint az OE garnélák vakok...)
 
Tök érdekes, hogy meddig tudják tolni ezeket a különlegességeket.

Nekem pont az a legszebb ebben a garnélázásban, hogy tök jó újdonságok jönnek ki folyamatosan, mindig van valami új, valami más, mint az eddigiek, és vsz ez még nagyon sokáig így is lesz, úgyhogy szerintem még nagyon nagyon sokáig fognak még olyan garnélák megjelenni, amik eddig nem voltak.

Persze az újdonságok mellett az örök nagy kedvenc a szép high grade, nagyon letisztult PRL, azokat azért nagyon nehéz űberelni...
 
Ezekről általában úgy látok képet,hogy csak ők vannak az aksiban.Lehet tudni a többi taiwannal mire "képesek"?
 
Igen, saját. De még csak most jelentek meg az első petések. Nálam is külön akváriumban vannak és nem kereszteztem még őket semmivel, egyelőre nem is tervezem, majd ha már annyi lesz, hogy nem tudom hova tenni őket, akkor pakolom mással is össze :)
 
Back
Oldal tetejére