• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Oktatóanyag Kritika

De jo lenne ha itt a fórumon is lenne kritika szekció. 1 akvárium egy topic, és lehetne vesézgetni.
Nekem ezzel a vesezgetesekkel az a bajom, hogy ugye minden velemeny egyenre szabott. Amikor voltak elozetes velemeny alkotasok sokszor olvastam egymasnak ellent mondo velemenyeket. Ha kitennenk 10 akvat es 100 akvakerteszt megkernenk irjon velemenyt nev nelkul es zarja le boritekba. Szerintem meglepo lenne amikor felolvasnank mekkora ellentetek utkoznenek. Nyilvan ez igy termeszetes es igy normalis. De ebbol kovetkeztetest levonni nem sokat lehet. Mint ahogy a nemzetkozi versenyek elso 10 helyet sem ertjuk sokszor. De ez is igy van rendjen.
 
Nekem ezzel a vesezgetesekkel az a bajom, hogy ugye minden velemeny egyenre szabott. Amikor voltak elozetes velemeny alkotasok sokszor olvastam egymasnak ellent mondo velemenyeket. Ha kitennenk 10 akvat es 100 akvakerteszt megkernenk irjon velemenyt nev nelkul es zarja le boritekba. Szerintem meglepo lenne amikor felolvasnank mekkora ellentetek utkoznenek. Nyilvan ez igy termeszetes es igy normalis. De ebbol kovetkeztetest levonni nem sokat lehet. Mint ahogy a nemzetkozi versenyek elso 10 helyet sem ertjuk sokszor. De ez is igy van rendjen.
Na pont ezért lenne jó ez a topic, mert itt mindenki elmondhatná hogy az adott scape-ben neki mi tetszik és mi nem, és hogy szerinte mi a jó mi a rossz. Objektív és szubjektív oldalról is. Szerintem sokkal jobb lenne, ha egy ilyen topicban mondanák el az emberek a véleményüket, és pl. nem más naplójába írnák bele, hogy ők mit csináltak volna másképpen, meg mit hogyan raktak volna (Persze ha a napló tulaja kéri ki a tanácsokat ezt illetően, az megint más). Szerintem itt nem ellentétek ütköznének. Én szívesen olvasnám más emberek meglátásait, ötleteit és biztosan mind tanulnánk belőle, több szem többet lát, és mindig van mit tanulnia az embernek.
 
Back
Oldal tetejére