• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kövess Facebookon és nyerj

viktorlantos

Alapító
Admin
Talán a korábbi hírlevélből értesülhettetek róla, de ha nem, akkor mindenképp érdemes követni minket a Facebook-on.

http://www.facebook.com/greenaqua

Tegnap elértük az első 500 követőt és Izmán Dóri máris nyert egy EHEIM Aquastyle 16-os Nano akit. :clap: :thumbup:

Pont mint itt a jobb oldalon:

6175045230_d2dcac506e_z.jpg


AQUA_decoration.png


Nagyon örülünk neki, hogy jó helyre került a nyeremény és hogy örömet szerezhettünk vele. :clap: :thumbup:

Ha lemaradtál az első sorsolásról, akkor sem kell aggódnod. 700 like után egy Eheim AquaStyle 35-öt adunk a szerencsés kiválasztottnak. :thumbup:
Tehát érdemes követni a fejleményeket, mert közben is sok érdekes játékkal készülünk. :angel:
 
Nagyon szépen köszönjük, bár a nyereményt Dóri nyerte, és náluk kerül berendezésre, azért közös felügyelet alatt lesz. ;) Amúgy ez az első dolog, amit nyert(ünk) valaha az életben, és pont ezt, ***** jó, nyugodtan mondhatom, hogy "öröm és bódottsá'". :D A legjobb az egészben, hogy éppen "Ő" volt a kiszemelt karácsonyra, szóval idén a Jézuska előbb jött! :D
A naplók között idővel találkozni is fogtok a Vele/Velünk. ;)

(Sajnos egyéb teendők: egyetem/munka miatt jövő hét szombatra tolódott a nyeremény átvétele...)
 
stevo said:
Nagyon szépen köszönjük, bár a nyereményt Dóri nyerte, és náluk kerül berendezésre, azért közös felügyelet alatt lesz. ;) Amúgy ez az első dolog, amit nyert(ünk) valaha az életben, és pont ezt, ***** jó, nyugodtan mondhatom, hogy "öröm és bódottsá'". :D A legjobb az egészben, hogy éppen "Ő" volt a kiszemelt karácsonyra, szóval idén a Jézuska előbb jött! :D
A naplók között idővel találkozni is fogtok a Vele/Velünk. ;)

(Sajnos egyéb teendők: egyetem/munka miatt jövő hét szombatra tolódott a nyeremény átvétele...)

Wow! Hát ennek igazán örülünk. :thumbup: Mindig nagy izgulás van, hogy jó helyre kerül-e a nyeremény, de akkor nálatok ez nagyon betalált. :clap:
Mégegyszer gratulálunk az akváriumhoz és sok örömet hozzá. :angel: :clap: :wave: :thumbup:
 
viktorlantos said:
Wow! Hát ennek igazán örülünk. :thumbup: Mindig nagy izgulás van, hogy jó helyre kerül-e a nyeremény, de akkor nálatok ez nagyon betalált. :clap: Mégegyszer gratulálunk az akváriumhoz és sok örömet hozzá. :angel: :clap: :wave: :thumbup:
attibva said:
Gratula!!! :clap: :thumbup:

Köszi szépen, a helyét már megcsináltuk. Erősen gondolkozik, hogy milyen akváriumot szeretne, de ez még nincs eldöntve... :roll: Azt hiszem lesz pár hosszú álmatlan éjszaka, míg ihletet gyűjt, és pont kerül a végére. :D

off:
Aznap estére már igencsak kellett egy jó hír. "Összetörtem" a vállalati autót... nem én voltam a hibás/vétkes, de nem volt leányálom. (Jobbkezes utcánál nem kaptam meg az elsőbbséget). Nekem szerencsére semmi bajom, elrántottam a kormányt időben, de a kocsi totálkár. Úgyhogy srácok/csajok, aki vezet, mindenki figyeljetek nagyon, MINDENRE/MINDENKIRE! - motorosokra is vonatkozik. ;)
 
Back
Oldal tetejére