• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Kötöznivaló

Legyen steam növény a hátsó részen ?

  • igen 1-2 féle zöld

    Votes: 2 33.3%
  • nem

    Votes: 3 50.0%
  • igen narancs vagy piros

    Votes: 1 16.7%

  • Total voters
    6

Szász István

Főkertész
Sziasztok

Ismét bontásra került az akvárium.
Az új scape egy főként redmoor fákból ill. némi kőből álló sziget féleség lesz.

Egyenlőre még épitési folyamatban van.
Pár követ össze kell törnöm,mert túl nagyok lesznek ide,viszont kellenek a fák alá !
Nem lesz aljzat,csak Ada colorado.Bár lehet hogy hátulra beokoskodok valami tartót,amibe esetleg steam növény kerűlne,de minden más,mint ahogy a napló címe is sugalja,kötözős,ragasztós növény lesz.
Egyenlőre ennyi.Eddig jutottam ma ;)
 

Attachments

  • 20161023_193330.jpg
    20161023_193330.jpg
    109.5 KB · Megtekintések: 0
Aszimmetrikus scape oldalra tolva kicsit és azon az oldalon stem? Ezen állapotban szerintem ne legyen. Jól néz ki, az esti filmet nem tudnám nézni, mert elkalandozna a tekintetem. :)
 
Aszimmetrikus scape oldalra tolva kicsit és azon az oldalon stem? Ezen állapotban szerintem ne legyen. Jól néz ki, az esti filmet nem tudnám nézni, mert elkalandozna a tekintetem. :)

Szándékos a középső elrendezés,szerintem azon nem változtatok,de némi fa ill kő még sokat fog finomítani a scapen terveim szerint :)
 
Túl sok hely így se maradt már :)
20161024_213214.jpg 20161024_213231.jpg
A kövek most itt még messze nem a véglegesek ! Csak a fák elhelyezése miatt vannak bent ! Sem formában sem méretben nem passzolnak nagyon,de vasárnap este 3. emeleten nem kezdtem el darabolni :D
 
Szia. Volt bent steam,de kikerült kb 1-2 hónap után. Kipróbáltam,nem jött be.Igen,dalmata mollyk,őket párom látta meg egy kereskedésben,és nem volt választásom,hogy jönnek e velünk .
Algagyilkosok az biztos,plusz van bent 4-5 amano is,ill. bluedream garnélák,de ők csak néha jönnek ki a kövek meg a fák közül !
 
Két black molly nálam is irtja a hívatlan vendégeket, hasznos halak az biztos. Stemes állapotról mutathatnál fotót ha van.:whistle:
 
Back
Oldal tetejére