• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

A középső udvaron is dolgoznunk kell, de ezzel a hatalmas fával és a rajta lévő mohával elég hangulatos középpontja lesz a boltnak. :)

Most ilyen (egy szelete). Kicsit tényleg olyan ADA galériás hangulat van. :)

View attachment 49473

A homlokzat terveken még dolgozunk, de ilyen a bolt bejárata most. A látvány csak skicc még nem dolgoztunk rajta. Leginkább a növények és a belépő miatt dobtam be.
Kíváncsi leszek mit hozunk ki belőle.

Parkoló a bejárattal szemben 2 méterre :)

View attachment 49474
Nagyon ígéretes (y)
Ha véletlenül alumínium nyílászárókat szeretnétek, keressetek meg. Egy alu nyílászáró-rendszer forgalmazó cégnél vagyok, csomó Budapest és környéki jól dolgozó gyártópartnerrel. ;)
 
A középső udvaron is dolgoznunk kell, de ezzel a hatalmas fával és a rajta lévő mohával elég hangulatos középpontja lesz a boltnak. :)

Most ilyen (egy szelete). Kicsit tényleg olyan ADA galériás hangulat van. :)

View attachment 49473

A homlokzat terveken még dolgozunk, de ilyen a bolt bejárata most. A látvány csak skicc még nem dolgoztunk rajta. Leginkább a növények és a belépő miatt dobtam be.
Kíváncsi leszek mit hozunk ki belőle.

Parkoló a bejárattal szemben 2 méterre :)

View attachment 49474
A matrica má rajta van az ajtón:LOL::LOL::whistle:(y)
 
Ezzel a faval piszok nagy mazlitok van, komoly potencial van benne! Meg persze az egesz epuletben es a kornyezeteben. Itt mar be lehet rendezkedni hosszabb tavra. (y)
A helyet hogy talaltatok? Veletlenul, vagy valaki ajanlotta?
 
Épp aktuális lett a mai napon. Ami miatt nem akartam jobban pörgetni a témát, mert az utolsó pillanatban is beüthet valami.
A mai napon aláírtuk a szerződést. Február végével kiköltözik a jelenlegi bérlő és elindulhat a hely átalakítása a saját igényeinkre.

A bolt új címe: 1119, Major köz 12

Az átalakításokat március, áprlilisra tervezzük. Szeretnénk nyitni május elején. Közben persze interzoo stb ami szintén nehezít, de reméljük nem lesz gond.
Költözésről most még nem tudunk nyilatkozni, de reméljük csak néhány napos leállás lesz, az üzlet működésében. A raktár és kiszállításnál sem tervezünk sokkal hosszabb leállást.

Aki már most sem bír magával, megnézheti google térképen és egy nagy fát fog az épület helyén találni.
A belső udvarunkon egy óriási fa van az épület közepén :) Szeretni fogjuk, kicsit ada galéria hangulat ha kipofozzuk :)

Most még nem sokat mutat a hely, de igyekszünk annál otthonosabbá tenni a látogatók számára.

Tengeri vonalon nem valószínű, hogy bővülünk, de a meglévő kínálatunkat megnöveljük. Ez a terv. Az elmúlt évek rámutattak a gyengeségeinkre és ezekre sokkal jobban fogunk figyelni az új helyen. Ebbe az irányba bővülünk inkább.

Talán pont jó időben is jön az átalakítás, mert a szezon végével, jobban tudunk foglalkozni az építéssel. Így remélhetőleg a 2018-as őszi-téli hajtásra teljes pompájában ragyoghatunk majd.

A topikba dobálunk később fotókat stb, ahogy valami izgalmas, esetleg számotokra is érdekes történés van.
Addig jelenlegi formájában továbbra is Törökbálintról működünk.

Köszi a türelmet vagy türelmetlenséget mindenkinek. És természetesen az érdeklődést. (y)

Folyt köv hamarosan. (y)


Hajár!
Ott is rendszeres látogatótok leszek :)
Amit a múltkor a boltban mondtam Atisnak: ha kell segítség a költözésnél (pl pakolni) szívesen megyek.
 
Bocsi, ha már volt a kérdés, de nem tudtam végig követni az eseményeket. Mikorra várható az új bolt nyitása?
 
Back
Oldal tetejére