• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

milyen fák valamilyen sövény nem tudom a nevét
Engem a csavarfűzre emlékeztet, de abból sövényt még nem láttam...
Na nagyjából meg is lennék most már a finomitások jönnek
Bélám, már megint elbaltáztad, de nagyon! Bitangul tetszik! Nincs agyon variálva és ez jól áll neki!(y)
Szabad kérni egy olyan képet is erről az utolsóról, ahol nincs lecsípve az alja?
 
Óóó apám milyen jó lett és mennyit számít a közepe. Gondoltam magamban káosz itt káosz ott, semmi struktúra biztos jó lesz majd, csak én nem látom kezdőként.
De hogy a széleit is más kontextusba helyezze a kidolgozottabb középső rész...hát most lehidaltam. Bitang jó.

Mintha épp a holdvilág árokban kirándulnék a pilisben. Áááááááá
 
Tessék Szabikám
Köszönöm Bélám!:woot:(y)
Legelején gondolom lesz rengeteg finomítás.
A háttér világítással mi a terved? Korábbi képeken jobban érvényesült, aztán bekerült még ez-az, ami elállja a fény útját. Gondolom, nem volt véletlen az a fény...
Úgyis megmutatod majd...;)
 
3 hónapja szívok az ecsetalgával. Ez mindig eszembe jut amikor ilyen szép kékesszűrke köveket meglátok. Hogy ez nekem nem lenne életképes.
Fogadjunk nálad fel sem fog bukkanni. :(
 
Azért elárulnék pár titkot mivel a kövek nem voltak elég magasak sima putnoki téglát tettem alá a kellő magasságig.
Most másodjára próbáltam ki azt a pill ragasztót amivel a boltban már ragasztottam a fákat növényeket frankó nagyon.
A tápozás a Green Aqua jóvoltából megy micro macro .
Elég sok előre nevelt növényt használtam a másikból kimaradtakat,mivel van szűrő aki kb 30-40l szűrő anyag és egy csomo moha meg kb 100l viz a szűrő akiban igy nem volt nehéz az inditás,;)
Mivel a ragasztó brutálisan tarja a növényeket holnap meg csapkodom:ROFLMAO:
 
Na! Szóval, tényleg olyan "Bélás" ahogy délután mondtad a telefonba:) lerí róla, hogy Te csináltad, azért ez kevesünkről mondható el!
Aztán még amit beszéltünk, ne tégy több gyökeret a jobb oldalra, inkább leghátul középen kellene egy icipicit finomítani, ott egy kicsit "üresnek" érzem. Vagy a pici bonsai szerű ágacskára tervezel valamit? Fácska lesz?
Egyébként szuper!!! Nekem nagyon tetszik:)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére