• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Kezdődő Wabis karrierem első próbálkozása

  • Téma indító Deleted member 4326
  • Esemény kezdete
D

Deleted member 4326

Vendég
Szeretném nektek bemutatni az első Wabi-kusának nevezhető alkotásomat(már ha lehet annak nevezni... :D )
Pár napja állítottam össze, ezt a két fajta növényt már több hónapja neveltem lefedett, 5 literes pet-palackokban.

Aljzat: manado
növények: az egyik fehérfejű gázlóvirág,
a másikra kíváncsi vagyok, kitaláljátok-e.
alul van apró békalencse is.
Tervezem további fajok telepítését, persze nem szeretném túlzsúfolni sem.

világítás: hamísítatlan, eredeti Daylight(ablak). Későbbre egy asztali lámpa van betervezve.

tápozás: szerintem rossmannos táprúd lesz, kapni fog a 9 literes nanom cserevizéből is.

IMG_4561_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Látom összejött a növényezés víz nélkül is :D Szép lett, ahogy látom eléggé nőnek benne a "gazok" :)

Köszi, igen, sikerült, a sok gondozás megtette a hatását. :) Ha nem jól csinálod az elején, egyet pislantasz és a fele elszáradt... :D

Gyönyörűen beindult! És milyen rövid idő alatt fejlődött rengeteget! Lehet, nem is kell az a lámpa....:) Csak így tovább! (y)

Köszi neked is, igen, direkt nem is bolygatom, szeretem, hogy egyre "kuszább" :D

Ha ilyen ütemben nő tényleg nem kell lámpa, majd télen max :D
 
Sajnos tönkrement a tál úgy néz ki.

Először is a melegre való tekintettel ventillátor ment a szobábam ,a tál is kapott belőle, mikor észrevettem ,már jó pár levél elszáradt. Aztán itt kellett, hogy hagyjam pár napra, addig egy átlátszó vödör volt rárakva. A lakásban még dög meleg volt, de jött egy hidegfront, én pedig meggondolatlanul kiraktam az ablakba, és lefonnyadt szinte az összes levél. :(

Nagyon csúnya lett sajnos, szerintem újra össze kell, hogy rakjam.
 
Back
Oldal tetejére