• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Két kő... egyensúlyban - 64l - low-tech

Gratulálok! Számomra etalon ez az akvárium! Kitűnő példa arra, hogy hogyan lehet low-techben egy szép, fenntartható növényes akváriumot csinálni!
Csak így tovább!(y)
 
Valóban gyönyörű az akváriumod, szép egészséges növényekkel. Én egyedül a zöld csövet cserélném ki.
Gratu, nagyon patent!
 
Elolvastam a naplod az elejetol a vegeig, nagyon tetszik, gratula hozza! Erdemes lenne suriteni a bejegyzeseket(y).
 
Elolvastam a naplod az elejetol a vegeig, nagyon tetszik, gratula hozza! Erdemes lenne suriteni a bejegyzeseket(y).
Köszi. Szépen zakatol az akvárium. Még a kezdeti vásárlásnál szerzett neonokból él kettő. Az amanókból is néhány. A növények dzsungelt alkotnak. Kis halak uszkálnak benne. Új növény nem került bele nagyon régóta. Fotók feltöltése kicsit macerás. Régen a profi kamerából közvetlen ment a Flickr-re... most ez a funkció nem megy. Csak a tablet béna kamerájával csináltam egy aktuális képet. Nagy rendrakás kell. Jön az ősz, és többet fogok akvakertészkedni a kinti kertészkedés helyett.
51f755ec140e682ac0b868d86d48687c.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére