• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

Elfelejtettem megosztani :)
A hétvégi nagy takarításnál éppen kártyázom az üveget, és a nagy lendülettől véletlenül meglöktem a közép merevítőt. Egy halk cuppanás és láss csodát kiesett. Milyen jól oda lehetett ragasztva :bored:
Gyorsan mérőszalag, hasasodás mérés.. 0. az az semmi. Megmérem az üveget. 10mm. miért is volt benne? És ha ez ennyire fogta akkor mennyire fogja az üveg ragasztás?(n)
Lesz ami lesz. Így hagyom. A takarítás könnyebb lesz.
Ments meg isten az 50 év gyakorlattal rendelkező akvárium készítőktől.
Úgy nézem nem kell senkinek a 160 literes akvárium még ingyen sem ezért lehet úgy döntök, hogy ha elköltözünk és ugye bontanom kell akkor ezt a csoda kádat rituálisan megsemmisítem, vagy hajlítok belőle lillyt :cautious: és helyette a 160-ast fogom beindítani.:)
 
3 akváriumom van. ;)
A harmadiknál azt mondták itthon, hogy nem akarnak mindenhol akváriumot látni. Itt a vége.
Ez van.
Nekem is a harmadiknál mondták. Csak valahogy nem fért el egy szekrényen ezért vettem még egy asztalt meg egy polcot. Így mindegyikre 2 db került.
page.jpg
Milyen érdekes, hogy a képen a 120 literes meg a 240 literes szinte ugyan akkorának látszik.
 
Szia. Csak azert nem maradt meg mert a halak kicibaltak. Az anonymous nevu nanoban gyonyoruen megmaradt. (Homokban) ott nincsenek halak. Nagyon gyorsan nol viszont nagyon lassan terjezkedik.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Szia. Csak azert nem maradt meg mert a halak kicibaltak. Az anonymous nevu nanoban gyonyoruen megmaradt. (Homokban) ott nincsenek halak. Nagyon gyorsan nol viszont nagyon lassan terjezkedik.

Szabó Henrik 70/883-4940
Milyen vastag homokba ültetted?
 
Meg nincs vege[emoji3] csak most kezdodik. Azt mondta az asszony hogy neki mindegy hany akvariumot teszek be csak kalkulaljak ugy hogy az ágyam is ferjen be. Termeszetesen egy egy szemelyes.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ismerős;)
Nekem is mondta már, hogy költözzek fel a halas szobába, de leráztam azzal, hogy ha egy heverőt beteszek, már nem lehet elmenni mellette. (kb 1,1-1,2 m széles sáv maradt az akvák között:D)
Hajrá-hajrá;)
 
Sziasztok.
Mai nap voltam redmoor látogatóba a hétvégén megveszem. Megpakolom a kövek fölött és durván benövényesítem.
Vettem oto hadat 5 db-al növekedett a takarító csapat. Az újra ültetett hc szépen terjeszkedik. Alga nincs.
 
Sziasztok. Megvettem a redmoorokat és felütöttem a lakosságot 10 db növendék amanoval. Kicseréltem a beszívót rácsos ,hogy ha már van benne más élőlény is ami esetleg szaporodik az maradjon az akváriumban. Megkezdem a redmoorok áztatását de nem fogom túl dokumentálni erre kitértem már az anonymous nevű naplómban.
Jelen pillanatban 15 amano, és kb 10db oto gondoskodik a rendről. Mai nap szűrő takarítás. Egészség dübörög.
 
Ha még egyszer szóvá teszi asszony, hogy elege van a sok halazásból, úgy megmutatlak neki Téged, és @Pecás -t . NA MOST MOND, NA MOST MOND!:D
Egyszer jegyezte meg,hogy a középső akváriumot el kellene bontani mert az a szép komód félre van tolva miatta. Annyit tudtam rá mondani, hogy hála az égnek mert napokat nem tudtam aludni tőle, folyamatosan percegő hangot hallatott. Szerintem tele van szú-val. Ki kellene pakolni mindent belőle és elvinni rovaröletni mert ha elterjed vége mindennek ami fa. Ezerrel pakolt, hogy azonnal vigyem innen mindegy hova de vissza ne hozzam. :D Komód letudva :cigar:
 
Angolból a 9. szónál tartok amit meg is tudtam jegyezni. Ez milyen nyelv?:oops: És mit jelent?:facepalm:
Ne aggódj én sem vagyok mester:) Az előző mondatból a sharpening volt az érdekes amivel én is kavarogtam egy napot a fotókat kezelő progiban. Ez az élességbe nyúl bele... ha túltolod olyan, mint ha minden műanyagból lenne. A telómról úgy látom, mint ha ebből sok lenne a képeken.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére