• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

Ne aggódj én sem vagyok mester:) Az előző mondatból a sharpening volt az érdekes amivel én is kavarogtam egy napot a fotókat kezelő progiban. Ez az élességbe nyúl bele... ha túltolod olyan, mint ha minden műanyagbók lenne. A telómról úgy látom, mint ha ebből sok lenne a képeken.
Jaaaa. Értem. Így már tiszta. Már azt hittem valami annyira gáz,hogy inkább latinul írtad le,hogy ne értsem :)
 
Jaaaa. Értem. Így már tiszta. Már azt hittem valami annyira gáz,hogy inkább latinul írtad le,hogy ne értsem :)
Dehogy gáz. Én annyira szeretem az akvarisztikát, hogy egy dunakaviccsal és guppyval teli akvának is örülök. Inkább irígykedhetek, hogy ennyi tartályt gondozhatsz. Szerintem én is vagyok ilyen "beteg" csak még nincs hozzá elég dodóm:unsure:
 
Dehogy gáz. Én annyira szeretem az akvarisztikát, hogy egy dunakaviccsal és guppyval teli akvának is örülök. Inkább irígykedhetek, hogy ennyi tartályt gondozhatsz. Szerintem én is vagyok ilyen "beteg" csak még nincs hozzá elég dodóm:unsure:
Nem tudok velük betelni. Sosem elég.. Előre félek a leendő kertes háztól.. ott biztosan be fogok sokallni...
 
Nagyon baba ....de nem sok a szín a fotón? [emoji2]

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Sziasztok pár módisítással zárom az évet. Bekerült 4,5 kg red moor. Még január elején a bal oldalára valamit néznem kell és pár nap nyugva hagyás után még várat magára egy kemény moha kötözés. Mára ennyire volt energiám és időm.
Sikerekben gazdag Boldog új évet mindenkinek itt is (y)
Keretek kozt (2).JPG Keretek kozt (3).JPG Keretek kozt (1).JPG
 
Back
Oldal tetejére