• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Kerekgyep

Sziasztok!
Csütörtökön megtörtént a szűrő ellenőrzés és perlon csere, valamint növény nyíras és alga pucolas, aljzat porszivozas. Rengeteg alga maradvány és mulm jött ki az aksiból, főleg a parvula között volt sok lerakódás.
Rotala megnyírva és sűrítve, crypto régi nagy levelek eltávolítva.

Igazából most kezdek elégedett lenni vele, mert a tisztulas most már látványos.
le lett takarítva az összes kő is az elhalt algától.

Tápozás változatlan a kezdetekhez képest.

Tegnap esti állapot:

View attachment 41548

Üdv.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Hoppa!
A javulas szinte kezzel foghato. Gratulalok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hoppa!
A javulas szinte kezzel foghato. Gratulalok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Szia,
Köszönöm szépen jól esik ezután a sok rossz után végre látni az eredményt és az eliamerő szavakat.

Szerintem eddigi legproblèmásabb indításom volt és a legtöbb technikai probléma is megtalált.

Remélem ez a fejlődés amit az utóbbi 2-2 hétben sikerült elérni tartós lesz, és az akvárium képet is sikerül még sokkal szebbé varázsolni.



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szia,
Köszönöm szépen jól esik ezután a sok rossz után végre látni az eredményt és az eliamerő szavakat.

Szerintem eddigi legproblèmásabb indításom volt és a legtöbb technikai probléma is megtalált.

Remélem ez a fejlődés amit az utóbbi 2-2 hétben sikerült elérni tartós lesz, és az akvárium képet is sikerül még sokkal szebbé varázsolni.



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Kell hozza, hogy fel tudd ismerni a problema elozmenyeit, es ha ezt igy megoldottad, veghez vitted, tiszta az ut a sikerhez.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Kell hozza, hogy fel tudd ismerni a problema elozmenyeit, es ha ezt igy megoldottad, veghez vitted, tiszta az ut a sikerhez.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Köszönöm, és igyekszem Tőletek is rengeteget tanulni mint gyakorlott akvakerteszek :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Hali mindenkinek!

Jelentem szépen beállt minden. A maradék zold alga is eltűnt az akvárium üvegről két vizcsere között. A novenyek szépen nőnek, a rotala vörösödik az előtéri növények pedig lassan birtokba veszik a nekik szánt területet.
Tudnátok tippet adni hogy milyen növény nézne ki jól a rotala elott a nagy kő tövében?
Valami olyasmire gonsoltam ami jobban kiemelné azt.

Szeretném kicsit természetesebbè alakítani az összképet.

Pár kép 9d6ec57a14886e79ab98005cacc6d6ca.jpg
df745925a633d1af4f0ddb3d06fbd859.jpg17fcf10738cb10c6c88f50307144cdc1.jpgac74d0fbfa2455e611234db07267a521.jpg

Pacsi :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére