• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Keiron garnélái

Nálam is ezek a kékes árnyalatúak jönnek be a leginkább. Valóban gyönyörűek, remélhetőleg hamar belakják az új kis helyüket.
 
Köszönöm! Úgy tünik, hogy az elmúlt három napban be is lakták az új helyüket, annak ellenére, hogy csak hatan vannak, 60 literben, mindíg látok két-három garnélát matatni. Mondjuk az akvárium, két hónapja jár, és az elmúlt néhány hétben folyamatosan kevertem a két medence vizét, úgy viselkednek mintha, mi sem történt volna. Remélem ez így is marad, és jöhetnek a pirosak is, belőlük sajnos kevés van.
 
Ne aggódj, majd a nagyobb helyen rájönnek, hogy van hová szaporodni, és a nagy számok törvénye alapján biztosan lesz köztük egy-egy ruby és redwine.
 
és jöhetnek a pirosak is, belőlük sajnos kevés van.
A nagy taiwanost csak fekete garnélával indítottam, de az őseik közt volt egy nagy Red Ruby és egy Blue Bolt anyuka. Most rengeteg kis piros rohangál és blue bolt is akad bőven, sőt még red bolt is van egy.:) Szóval neked is csak ki kell várni valószínűleg.
Tudod, garnikhoz türelem!:D:D:D
 
A nagy taiwanost csak fekete garnélával indítottam, de az őseik közt volt egy nagy Red Ruby és egy Blue Bolt anyuka. Most rengeteg kis piros rohangál és blue bolt is akad bőven, sőt még red bolt is van egy.:) Szóval neked is csak ki kell várni valószínűleg.
Tudod, garnikhoz türelem!:D:D:D
Igen tudom, de másoknak könnyebb mondani, mint betartani.:)Azért nem annyira vészes a helyzet, mert a vegyes csapatban van 2-3 Red Shadow Mosura, a pinto mix csapatomban is egy, néhány vegyes szinü mix társaságában. Próbáld meg most, eddig nem volt nyilvános.Google Profielen
 
A taiwanok folytatták a költözést, már kb.30 egyed kerűlt át a vegyes csapatból, akadt köztük néhány piros is. A felderítők sem lazsáltak, már három alom novekszik az akváriumban.:) Néhány telefonos kép.
20140721_203321.jpg
20140721_202809.jpg
20140721_202059.jpg
20140721_201835.jpg
 
Szia!

Mi hír az előőrsről? Ha lesz rá alkalom, szívesen vennénk valami friss tudósítást és persze képeket!

Csilla
 
A felderítő csapat elvégezte a dolgát, belakta az akváriumot, és három alom kisgarni elengedésével jelezte a többieknek, jöhettek srácok.:) Három hete költöztek is a többiek. Azért a vegyes csapatban maradt néhány taiwan bee, had szinesítsék a csapatot, és legyenek biztonsági mentés, ha, esetleg valami baj történik a másik medencében.
SDC14951.JPG
SDC14959.JPG
SDC14960.JPG
SDC14961.JPG
SDC14962.JPG
 
Tyűha,de szeretném ha nálam is kis szépségek szaladgálnának :rolleyes:
Nagyon szép színük van (y) Megkérdezhetem mivel etetsz ?
 
Tyűha,de szeretném ha nálam is kis szépségek szaladgálnának :rolleyes:
Nagyon szép színük van (y) Megkérdezhetem mivel etetsz ?
Köszönöm. Sera spirulina tabs,Jbl nano prawn, A. N. shrimp excel,Tetra pleco waffers, Tetra tablets tabi min, Ebita Breed red bee shrimp food és spenót tabletta, Ebikuma-dango, és a kicsiknek EBIKUMA Bakusyokunomoto. Megőrűlnek a forrázott spenóttól, és mangoldtól. a Bonduelle sárgarépát, már süllyedés közben levadásszák. Egyébkét, szerintem mindent megesznek, néhány hete egy eltévedt, vízbefulladt méhecskét cibáltam ki a szájukból.:) És ami nagyon meglepett, nem kimélik az algákat sem. Mondjuk a fonalnak nem esnek neki, de nálam szépen takarítanak.
 
Nagyon melepett ez a kis pinto, bár kis kora óta a kedvencem volt, mégem esett le a tantusz, csak néhány hete, de nem hittem el, ezért kértem megerösítést Szentgyótól. Kicsit bosszus is vagyok, mert egy méterrel odébb, egy, már nagyobb létszámu pinto mix (nem volt occo) csapat pöffeszkedik, van köztük panda, red shadow mosura (ezeket kaptam melléjük, bár már nem igazán értem miért), és rengeteg mix kinézetü. Szerencsére, azért kijött néhány spotted head garnéla is, akik hordozhatják a pinto géneket. Ők összeköltöznek a kis lurkoval, és néhány blue shadow mosurával, így szerintem jobban fog működni a dolog, és rövid idön belűl lesz egy szép csapat pintom is.:);)
 
Back
Oldal tetejére