• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Kashyyyk

No hogy ne akadjunk meg a háttér fehérségén :smuggrin:,azért van némi jó hír is.Miszerint a másik 20 literesben nem csak a kettő nőstény full blue rili petésedett be de a "gyári" blue carbon rili anyuka is tele pocakkal mászkál.
Nagyon kíváncsian várom hogy milyen utódok jönnek majd és mennyire kell szelektálni őket.
Drukkolok! ;)
 
Érdekes dolog történt tegnap a kis 20 literesben.
Fotózgattam egy kicsit a garnélákat,ezeket majd fel is töltöm,de amint fókuszáltam kiszúrtam kettő kék pöttyöt a kövön.
És most nem szórakozok ezek tényleg olyan kékek voltak hogy hirtelen azon gondolkodtam mi is lehet,aztán jobban szeműgyre véve ki is derült számomra hogy ez az első saját generáció lesz.
Örülök mert ha ilyen kékek kb még 1 mm nél is kisebb nagyságban akkor ha nőnek még szebbek lesznek.
És itt is igaz az a mondás ahol egy van ott van több is.:)
 
Üdv !
@danyi03 vagy @inadsz kérlek majd az első képet naplóképnek beállítani,köszönöm !
Ott tartok hogy megérkezett az üveg ki és befolyó rekord sebességgel.Ezeket fel is raktam,illetve megérkezett a D201-es is ezt meg még egy visszacsapó szelep miatt nem tudtam elindítani mert az Y elágazáshoz nem jutott.
Így állok most :

DSC06158.jpg


Haladok a másik akváriummal is bekerült pár riccia kövezés az előtérbe,nagyon csípik a garnélák állandóan molyolnak rajta.

DSC06156.jpg


A videót meg külön @Pecás Szabolcs barátom figyelmébe ajánlom milyen aranyos kis halak ezek a törpe Coryk

Tetszenek ezek az epiphyton növényekkel telepített akváriumok. Egyszer lehet, hogy én is kipróbálom ezt a stílust. Annyi tart csak vissza, hogy stemek nélkül, nem tudom mennyire algásodna. High-tech-ben biztos a lassabb növekedésű növények is relatíve pörögnek, de low-techben mi a helyzet? Lehet tartósan algamentes low-tech akit építeni stemek nélkül is?
 
Ez milyen egyedi felépítmény lett Viktor, grat, tetszik. :) A hydro folyondár kicsit fura nekem a lebegő gyökereivel, bár ha bedurvul azokat el lehet dugdosni...;) :)
 
Back
Oldal tetejére