• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jurijs Live prezverde

Mester, vissza lehet majd nézni ezt a videót véleményed szerint? Sajna most kapcsolódtam be, de engem igazán az eleje érdekelne a tervezés, a növényesítés is igaz de a kövek és talaj/homok tervezése amit leginkább megnéznék. Remélem eltárolják. :)
 
Hát jó kérdés. Elviekben ha úgy akarják rögzíti a progi.

Tegnap este beszéltem épp Jurijs-al, hogy télen megismételhetnénk a budapesti programot is. Most kevesebb oktatás, több akcióval :)
 
(y)

És most ne hozzon semmilyen dekort, válogassa ki nálatok a ládákból, kíváncsi vagyok az ő szeme hogyan "válogat". :)
Ofc jövök. :D :p
 
(y)

És most ne hozzon semmilyen dekort, válogassa ki nálatok a ládákból, kíváncsi vagyok az ő szeme hogyan "válogat". :)
Ofc jövök. :D :p

Jaja bár kicsit megcsavargattam, hogy most teljesíteni kell. Az alien ötlet nem jött át, ide valami erős kell :)
Megmutatták ezt a scaperes csapatok (y)
 
Jaja bár kicsit megcsavargattam, hogy most teljesíteni kell. Az alien ötlet nem jött át, ide valami erős kell :)
Megmutatták ezt a scaperes csapatok (y)

Naaa, kíváncsian várjuk, szimpatikus a srác, néztem már több videóját, többek közt a GA-ban amit tervezett azt is elejétől a végéig néztem live-ban annak ellenére hogy angol tudás=0, elég nekem a mozdulatok meg az ötletek amiket látok, az ember a mozdulatokból is tanul :D És persze azért élőben is megnéztem az akváját bár mondjuk valóban fura elképzelés volt az alien de ő biztos tudta mit csinál :D
 
Back
Oldal tetejére