• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Juhar szirt

Szia! Tetszik az akváriumod. Jövőre én is szeretnék valamilyen kalászhalat.

Békésen megvannak egymás mellett a Furcata-k és a garnélák? Szaporodnak is a Furcata-k az akvádbaan?
 
Szia! Tetszik az akváriumod. Jövőre én is szeretnék valamilyen kalászhalat.

Békésen megvannak egymás mellett a Furcata-k és a garnélák? Szaporodnak is a Furcata-k az akvádbaan?

Szaporulat nekem a 3 év alatt nem volt. Nagyon békésen elvannak rizspontyokkal és neonhalakkal.
 
Ma megy 20 hónapja a setup, a gyerkőc miatt nem sok időm volt rá az elmúlt néhány hónapban. November tájt megtuningoltam egy kis sachem tablettával a talajt, mert úgy éreztem "kifáradt". Hát mondhatni csodákat tett, újra teljes gőzzel megindult minden mintha egy új berendezés lenne. Az egyetlen kivétel ez alól a monte carolo, valahogy kiöregedettek a tövek mert nyírás után egyre nehezebben regenerálódott míg nem szinte már nem is hozott leveleket.
Itt nagyon el volt engedve(Kb 2 hónapig csak vízcsere ment) gondoltam bedobom az IAPCL-re, de a fotót megnézve egyáltalán nem tetszett az akva, teljesen elvesztette az arányait, így végül nem küldtem be. Élőben valahogy mást mutatott.
27187315414_2c6cd9f694_b.jpgDSC_0037 by feinadam, on Flickr
 
Itt nagyon el volt engedve(Kb 2 hónapig csak vízcsere ment) gondoltam bedobom az IAPCL-re, de a fotót megnézve egyáltalán nem tetszett az akva, teljesen elvesztette az arányait, így végül nem küldtem be. Élőben valahogy mást mutatott.

Lehet már unalmas a látvány. Pedig így, hogy nem voltunk elkényeztetve frissítésekkel szerintem ez a legjobb formája. Néhány növényt meg lehetne regulázni (pl rotala indica/bonsai), de a vadsága adja a varázsát. Szuper, hogy a kevés idő ellenére így egyben tudtad tartani. (y):snaphappy:
 
Lehet már unalmas a látvány. Pedig így, hogy nem voltunk elkényeztetve frissítésekkel szerintem ez a legjobb formája. Néhány növényt meg lehetne regulázni (pl rotala indica/bonsai), de a vadsága adja a varázsát. Szuper, hogy a kevés idő ellenére így egyben tudtad tartani. (y):snaphappy:
Köszi! Egyébként meglepő, hogy mennyire stabilra sikerült ezúttal az összeállítás. Gyakorlatilag a korábbiakhoz képest semmilyen hanyagság nem bosszúlta meg magát eddig.

1.5 hete nekiestem és csutkára vágtam mindent. + benyomtam megint egy zacsi Sachem Flourish Tabs -ot.
27799572935_72c675aa42_b.jpgDSC_0070 by feinadam, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére