• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JU-RESCAPE DAY - workshop február 4.

Én meg most estem be az ajtón ,éhesen fáradtan......de köszönöm ezt a mindenképpen érdekes napot.Ugyan angoltudás híján megint csak néha értettem Jurijs mondandóját ,de volt olyan is amit ki lehetett olvasni a szavaiból.Szép lett az akvárium ,kíváncsi leszek rá mit mutat majd pár hét múlva.
@keszalvo és @Molroth sajnálom ,hogy nem volt több időnk diskurálni,de mentségemre legyen ,ha ott lettetek volna @Luigi13 Attiláéknál ,ott volt jó kis eszmecsere a résztvevőkkel.Hiányoztatok a csapatból.
Nem jöttem haza megint csak üres kézzel......sikerült megszereznem Adam és Jorge mellé Jurijs szignóját is;)
:)
1a55d8357e8df32f69120d931624c06d.jpg
 
Sziasztok,én most értem haza.Köszönöm ezt a napot a Green Aquanak!Számomra az volt a legértékesebb,Jurijs bemutatója mellett,hogy válthattam néhány szót
a növényfejekkel.Csajos klik is alakult,ez is külön élmény,hogy van egy kis csajos alakulat az aktív tagok között.
 
GA team,Vik,Balázs,Ati,Tomi,Dani,na és persze Gábor,köszönöm a szervezést,meg hogy ott lehettem.Sok érdekes és hasznos dolgot tanultam az építés alatt.Jó volt látni hogy ismét egy olyan akvakertészt hoztatok el elénk aki maximális odadással van a hobbi iránt.
Próbáltam mindenkivel pár szót váltani de annyian voltunk hogy ez nem mindenkivel sikerült.
Jöhetnek majd a fotók az eseményről jó lesz visszanézni [emoji106] [emoji6]
 
GA team,Vik,Balázs,Ati,Tomi,Dani,na és persze Gábor,köszönöm a szervezést,meg hogy ott lehettem.Sok érdekes és hasznos dolgot tanultam az építés alatt.Jó volt látni hogy ismét egy olyan akvakertészt hoztatok el elénk aki maximális odadással van a hobbi iránt.
Próbáltam mindenkivel pár szót váltani de annyian voltunk hogy ez nem mindenkivel sikerült.
Jöhetnek majd a fotók az eseményről jó lesz visszanézni [emoji106] [emoji6]
Akkor csak neked Viktor ,pár werkfotó;):)
233960be94d85f4a386c69345e9bfe44.jpg
ba5fa354588dc0d5c3c6b7a7abc30f6a.jpg
253ee79be9a5c46512fdd2bbeb5ed59e.jpg
f27bb2e988d6780e84f632bf3bc29170.jpg
356f7e6c86763b0a3315b14899f224dd.jpg
 
Én meg most estem be az ajtón ,éhesen fáradtan......de köszönöm ezt a mindenképpen érdekes napot.Ugyan angoltudás híján megint csak néha értettem Jurijs mondandóját ,de volt olyan is amit ki lehetett olvasni a szavaiból.Szép lett az akvárium ,kíváncsi leszek rá mit mutat majd pár hét múlva.
@keszalvo és @Molroth sajnálom ,hogy nem volt több időnk diskurálni,de mentségemre legyen ,ha ott lettetek volna @Luigi13 Attiláéknál ,ott volt jó kis eszmecsere a résztvevőkkel.Hiányoztatok a csapatból.
Nem jöttem haza megint csak üres kézzel......sikerült megszereznem Adam és Jorge mellé Jurijs szignóját is;)
:)
1a55d8357e8df32f69120d931624c06d.jpg

Hát igen, jól elbeszélgettünk! :p Sajna nekem az egész nap egy rohanás volt, ezért nem tudtam beugrani Attiékhoz, amit nagyon bánok, mert mindig adnak egy jó kis inspirációs löketet, no meg most még a társaság miatt is, de így is késtem kicsit a workshopról.

GA csapat, köszönöm szépen a lehetőséget, jó kis esemény volt! Már a ScapeFU adások, meg a netes aktivitása alapján is tök szimpatikus arc, ezt csak megerősítette élőben. :) Jó volt végre megint összefutni ennyi akvaretésszel. Volt akit felismertem, bocs, akit nem! @kuchi Patrik, örültem, hogy személyesen is összefutottunk végre! ;)

Ja és hoztam egy kis vásárfiát, lecseréltem az atomizert egy neo difire, szépen teszi a dolgát már az akvában. :)

Egy szónak is száz a vége: Köszönöm, hogy össze hoztátok és köszönöm, hogy ott lehettem! (y)
 
Köszi mindenkinek aki ott volt :) Picit hosszabbra sikerült mint terveztük, de szerintem hasznosan telt az idő. Jurijs és Balázs elég sok dologról beszélt.
Jurijs pedig egy szuper előadó ezt ismét láthattuk.

Idén tervezünk még hasonló eseményeket, remélhetőleg ahogy a jobb idő közeledik egyre hangulatosabban telnek majd a bolt előtti pihenő idők is :)

Köszi, hogy ott voltatok :) Az esemény végén csináltam két privát képet is. Mellékelem a posztban.
Köszi a GA csapatának is akik az egész esemény alatt segédkeztek. (y)

MK7A3156.jpg

MK7A2895.jpg

MK7A3168.jpg

MK7A3169.jpg
 
Lassan végére értem a fotó munkálatoknak. Úgyhogy még néhány a tegnapi napról:

32685314866_e41f13087f_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

32685310836_929c06b92f_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

32685310836_929c06b92f_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

32685299026_1b11103578_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

31882776924_1cfddd0fb0_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

32685284066_24c56ae659_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

32685281576_1b96ff458d_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

32602782441_78fb5a004a_h.jpgJU-RESCAPE DAY - WORKSHOP by Viktor Lantos, on Flickr

Tegnap nap végén Gábor még feltöltötte az akváriumot és beüzemelte a technikát. Meglátjuk mivé fejlődnek az idegenek :)
 
Kár hogy el kellett rohannom és így a közös fotózkodás kimaradt, de késésben voltam, így is lemaradtam a szarvasragu vacsora feléről. :D
 
Mindenek előtt szeretném megköszönni a közvetítést! Örülök, hogy újból lehetővé tettétek, hogy az is élvezhesse az eseményt, aki nem lehetett ott! Végigkövettem az élő eseményt, ügyelet miatt nem jutottunk el a helyszinre sajnos.
Nagyon profi a srác az tény. Szimpatikus és szuperül lehetett érteni az angolját. Örülök, hogy nem Adam stílusú a beállítottsága, mert akkor kb este 10-re lett volna kész... ...a fele :ROFLMAO: Gyakorlatilag 40 perc alatt kész volt a hardscape. Menő! :)

Viszont érzek egy kis zavart az erőben. A facebookon ezt olvastam: "I know it's crazy, but that's what Green Aqua has asked for." Olyan érzésem van, mintha mentegetőzne. Valószínűsítem, hogy a nagy többségnek tetszik az építmény, de ez így már sok szerintem. "too brave", ahogy ott is elhangzott. :) Sejtem mögötte az indíttatást, hiszen a fák nélkül ez egy hidegvérű profizmussal létrehozott mestermű. De nem beszélne róla 2 nap múlva senki. Így meg fog.

Olvastam Viktortól, hogy lesz még idén ilyen esemény! Ez tök jó lesz! Szuper az irány! ;)
 
Mindenek előtt szeretném megköszönni a közvetítést! Örülök, hogy újból lehetővé tettétek, hogy az is élvezhesse az eseményt, aki nem lehetett ott! Végigkövettem az élő eseményt, ügyelet miatt nem jutottunk el a helyszinre sajnos.
Nagyon profi a srác az tény. Szimpatikus és szuperül lehetett érteni az angolját. Örülök, hogy nem Adam stílusú a beállítottsága, mert akkor kb este 10-re lett volna kész... ...a fele :ROFLMAO: Gyakorlatilag 40 perc alatt kész volt a hardscape. Menő! :)

Viszont érzek egy kis zavart az erőben. A facebookon ezt olvastam: "I know it's crazy, but that's what Green Aqua has asked for." Olyan érzésem van, mintha mentegetőzne. Valószínűsítem, hogy a nagy többségnek tetszik az építmény, de ez így már sok szerintem. "too brave", ahogy ott is elhangzott. :) Sejtem mögötte az indíttatást, hiszen a fák nélkül ez egy hidegvérű profizmussal létrehozott mestermű. De nem beszélne róla 2 nap múlva senki. Így meg fog.

Olvastam Viktortól, hogy lesz még idén ilyen esemény! Ez tök jó lesz! Szuper az irány! ;)
@viktorlantos -al beszéltem az esemény után pár szót ,és azt mondta ez egy új irányzat lehet."Kell néha bátornak lenni ,és meglépni valami újat ".Ezeket mondta az akváriumról.Valóban én is kicsit értetlenül néztem ,hogy minek ezekre a szép kövekre még a red moor. Alapjáraton egy szép landscape is lehetett volna belőle,de tényleg egy újdonság ezzel a fás kiegészítéssel.;)
 
@viktorlantos -al beszéltem az esemény után pár szót ,és azt mondta ez egy új irányzat lehet."Kell néha bátornak lenni ,és meglépni valami újat ".Ezeket mondta az akváriumról.Valóban én is kicsit értetlenül néztem ,hogy minek ezekre a szép kövekre még a red moor. Alapjáraton egy szép landscape is lehetett volna belőle,de tényleg egy újdonság ezzel a fás kiegészítéssel.;)

Ha jobban belegondolunk akkor Balázs akváriumai sem voltak soha egyszerűek.. :) viszont mindenkinek az álla leesett tőlük (y)

versenyakvariumok-saguaro-forest-1.jpg

versenyakvariumok-before-the-creation-of-adam-1.jpg

28811245415_12fd4b32f4_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére