• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JU-RESCAPE DAY - workshop február 4.

Nem biztos, hogy fel tudunk menni 1-ig, de szeretnék hozni tőletek egy közepes Aquario levegő difit. Ezt megtehetem majd délután a workshop előtt, vagy után ha úgy alakul? @viktorlantos
 
Kérdés: meddig tart az esemény?
Csak mert este apóséknál szarvasragu zabálás lesz, mit mondjak nekik, mikorra esek be? :D
 
Nem tudom mennyi a jelentkezési limit meg hogy össze lett e már számolva hányan leszünk @viktorlantos ,de Én még +1 főt vinnék magammal ha még belefér a keretbe,ha nem azt is megértem.
Köszi !
 
Lehet azt sejteni, hogy ha facebookon nézném, akkor az mekkora adatforgalmat generálna? Melózom szombaton, de esetleg nézném géppakolás közben ;), csak mivel nem tudom nyúlni a céges Wifi-t, ezért csak a mobilnetem jöhet szóba.
@keszalvo !
Jól figyelj ! Mert hétfőn kikérdezlek !;) Ajtó ügyben beugornék hozzád az üzletbe délután.
 
Lehet azt sejteni, hogy ha facebookon nézném, akkor az mekkora adatforgalmat generálna? Melózom szombaton, de esetleg nézném géppakolás közben ;), csak mivel nem tudom nyúlni a céges Wifi-t, ezért csak a mobilnetem jöhet szóba.
@keszalvo !
Jól figyelj ! Mert hétfőn kikérdezlek !;) Ajtó ügyben beugornék hozzád az üzletbe délután.
Később is vissza tudod nézni. Bármikor.
 
Back
Oldal tetejére