• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Johnnie Walker

Icepeak

Főkertész
Unalmamban megpróbálkoztam készíteni egy tálat. Semmi tapasztalatom nincs a víz felszín feletti növény termesztéssel ígyhát ha bármi hülyeséget elkövetek kérem jelezzétek!


Tál: Johnnie Walker whiskis pohár :)
Talaj: Táptalaj->Tropica Talaj->Manado
Tápozás: Akvárium víz
Növények: Pogostemon Erectus , Parvula , Hydro Vertca , Hydro sp japan
Világítás: Nem akarok neki külön világítást ígyhát a szoba fény:) Bár lehet csinálok neki 1db 1w ledizzót:)

A fóliának meddig kell rajta maradni? Naponta hányszor kell levegőztetni? Milyen időközönként kell a vizel alóla lecserélni? Köszönöm előre is a válaszokat

Íme néhány kép:) Enjoy

img0065cp.jpg


img0066qq.jpg


img0067yi.jpg
 
Hát szerintem első körben nézd meg Andris naplóit, cikkeit meg előadásait és minden kérdésedre választ kapsz :)
Hajrá!
 
Bezony:) Pont annyi a led nyitó feszltség mint amenyit le tud adni a kis táp:) Szétvágni nem akartam a töltőt mert a headsetem nincs mivel töltenem:D Kicsit kóki de az már mind1:)
 
Nem alkoholista:) Ezért jó az ha az ember a vendéglátásban dolgozik:) Örülök ,hogy tetszik a "házi barkács" megoldásom:)
 
Elég rég írtam ebbe a naplómba:)

Sajnos a pogo illetve az ug-nak nem tetszett az új helye így el kellet őket távolítanom. A parvula eleinte nőt , de mostmár valamiért stagnál. Nem tudom az okát. Adok még neki egy kis időt , de ha nem akar együtt működni sajnos tőle is el kell majd köszönöm:( Minden más növény szépen növöget. Napi 5-6ml vizet fogyasztanak. Persze az akváriumból kapják:)

A világítás is megváltozott. 8db 1W power led világít 2 tálat. Jónak és elégségesnek érzem.


img0309.jpg
 
Back
Oldal tetejére