• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JBL Sansibar talajok

Egyet értek Danival,ezt a talajt még nem használta senki,még nincs tapasztalat.Nem kell rögtön elásni.

Nigro said:
Semmilyen káros anyagot nem enged ki magából.

Amint tudjuk,hogy a Manado pedig igen.(keményíti a vizet)Ha már legalább ezt a rossz tulajdonságot kiiktatták,az mindenképpen előnyös.
 
Sziasztok!

Tapasztalatok:
a fekete inkább egész sötét szürke a benne lévő világosabb szemcsék miatt,
25-30 átöblítés után is ködöl,
olyan álaga van mint a sárnak (nagyon finom a szemcseméret, közé biztos nem fog beülni semmilyen törmelék),
rövid idő alatt kisimul magától.

Ültetni nem akarok bele, ezért arról nem tudok írni!

Egészében véve nem rossz mint dekor homok, az ára sem horor, a kezdeti mosogatásra rá kell szánni az időt (csak óvatosan, mert könnyen kavarodik, nehogy a végére ne maradjon semmi)!

Majd még írok ha a későbbiekben van valami vele kapcsolatosan!

A.ttila
 
Sziasztok!

Érdes szerkezete van!

Ültető cserepekre akarom ragasztani kívűlről, hogy ne látszódjon a vöröses szín.
Tegnap délután mostam át, majd egy negyed órát hagytam kicsöpögni oldalra fordított vödörben.
Ki tettem az ablakba tálcára ,laposra simítva, jó 3 órát sütötte még a nap.
Ma délben még mindíg nincsenek száraz foltok rajta mint ahogy egy rendes homoktól elvárható lenne 2cm vastagságban kiterítve!
Muszáj lesz kisebb vékonyabb, adagokra osztanom mert így ha nem szárad nem tudom elkezdeni vele a munkát!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére