• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Időközben kivégeztem a Shadow of War-t. Nagyon baba volt sok sok játékidővel.

Most már csak ez jöhet. :)
Én nagyon le vagyok maradva, mennyi volt a vége? Azt hiszem az elsőt nekem valami 60-70 órára hozta ki. De én szeretek mászkálni emlék szilánkokért, meg néhány Shadow strike-os íjász küldetés is nagy kedvenecem madárként kitartva.

Vásároltál pénzért chestet vagy nem érezted szükségét, ment a vége anélkül is?
 
Én nagyon le vagyok maradva, mennyi volt a vége? Azt hiszem az elsőt nekem valami 60-70 órára hozta ki. De én szeretek mászkálni emlék szilánkokért, meg néhány Shadow strike-os íjász küldetés is nagy kedvenecem madárként kitartva.

Vásároltál pénzért chestet vagy nem érezted szükségét, ment a vége anélkül is?

Csak virtualis penzert. Eleinte kuldetesekbol nyert zsetonokbol kesobb a legyozott ellenfelek felszereleseibol. Kenytelen voltam a vegen a stage 10 koros varvedelem es foglalas eleg kemeny. Nagyon sok figurat kellett vennem minden varhoz :)

60-70 szerintem volt nekem is. A vegso varfoglalas/varvedelem miatt szerencsere nem ereztem repetitivnek.
 
Kíváncsi leszek rá ps4 pron uhdn, szerintem ezt kapom tesómtól karira.
Nem fogsz csalódni az biztos,eszméletlen egyiptomi kultúra elevenedik meg és ha egy kicsit érdeklődsz ezen időszak iránt (mint Én)
akkor be fog szippantani a játék,csak nehogy megbánja a család mit tett veled :smuggrin::smuggrin:
 
Ti találtatok valami nagyon jó vételt a PS4 black friday akcióban?
Mármint amit meg is veszünk vagy ami jó?

Ratchet and Clank kötelező darab. Nem volt játék amit háromszor kitoltam az elmúlt 15 évben, ezt igen. Pedig teljesen távol áll tőlem ez a műfaj.
"Ah kis ugrabugra gyerekeknek aranyos és idétlen grafikával" gondoltam....ebben semmi extra nem lehet. Hát mondhatom kegyetlen el van találva benne minden.

Horizon Zero Dawn is kötelező darab.

Nekem sajnos majdnem mind megvolt ami most akciós. Kivéve a sportjátékok amikért viszont nem rajongok.
 
Ami jó, és megvennétek ha már nem lenne meg, vagy meg is vesztek.
Horizon Zero Down ki ne hagyd,Èn most rendeltem meg lemezesben 8990.- konzolvilág ingyenes szállítás [emoji6]

Ezt a kèpet meg neked @viktorlantos Vik,lassan a vègère èrek a storinak de bőven van mèg felfedeznivaló.
034a00cf61f0f70c98da99c81eb85b02.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Sziasztok !
PS4 tulajok figyelmébe ajánlva Horizon Zero Dawn most karácsonyi akcióban 7490.-Ft !!!! :eek::eek:(y)
Csak említésként dobozos bolti ára a legkedvezőbben is min 12.990.-Ft
Töltsétek és játsszatok :)
 
Már megvan "sajna", szülinapomra tesómtól ezt kaptam.
Nem volt még időm belemélyedni, 10 percet tudtam pörgetni. Grafikában nagyon erős, az már látszik. :)
 
Ez még mindig assasin?
Közben végigtoltam már én is.
Bezony,pörgetem 100 % ra ,ezen a helyen amit a fotón is látsz pl. mèg nem is jártam.
Meg lett az Anubis outfit is a három Isten legyőzèsèvel,na meg a hozzá járó kard pajzs,ès íjj is.
A gladiátor arènát is nyomom mèg.
Aztán lassan neki kène állnom majd a Horizon Zero Dawn nak is az is jó kalandnak ígèrkezik [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére