• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jani akváriuma

nagyjani

Nézelődő
Sziasztok! Régóta követem a fórumot és még régebb ota van akvariumom, viszont mióta rataláltam erre a fórumra erősen megnőtt bennem az igény, hogy magasabb szinten művelnek ezt a hobbit.
Az eddigi akvariumom egy ex-teknős akvárium volt. Széles lapos. Nem szerettem és erősen low-tech volt. Akasztós szűrővel es egy 10wattos fenycsővel.
Két hónapja viszont megérett bennem a döntés ($), hogy vegyek egy jó szűrőt, ekkor láttam a GA webshopban egy szettet a 64 literes akváriummal, tertratec 700-as szűrővel es a 2x24 wattos fenycsővel, gondoltam ez jo is lesz. :) vettem hozza jbl táptalajt és manado talajt, amit azóta kicsit megbántam mert nagyon könnyen mozdul es olyan bárgyú színe van...
Azért indítottam el a naplót hogy tapasztalt emberektől direktbe kapjam az ötleteket, kritikákat.
 
Előző:
u7asy8yg.jpg


Friss akvárium.
re5u8e5y.jpg


Lakók:
Kolibrihal- 8db
Endlerek (már nem sokáig)- sok
Oto- 3db
Red cherryk- 6<

Növényeket sajnos nem ismerem.

Közben távol kellett lennem az akvariumtól sokáig. Ez azt jelenti, hogy a február eleji összerakástol most vasárnapig nem láttam, a lakó társam etette a halakat. Viszont a sok sok fény miatt konkrétan Oto hizlalda lett az akvárium.

Egy hónaposan:
ugajaqy5.jpg


Mostani állapot:
avapa8y5.jpg


Kell tápoldat...
 
a6abytej.jpg

Fejlődget.
Az előtérben a két pumukli nem tetszik, de tele van kis garnelaval...
Szeretnék valami jo kis elotéri növényt mint pl a parvula. Meg sok mást is persze, fő a változatosság. :)
 
szia, teli van a postaládád, így itt tudok csak írni. (akvarista is frissítődik)

Tehát ha kell HM írj, jövőhéten tudok adni.
 
Back
Oldal tetejére