• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iwagumi 182 literben

Szerintem ajándékba adtam a gyeptéglát, de ha valamit elszúrtam szólj. Ma volt az első napom szabi után örültem hogy túléltem :)
Upsz...akkor én értettem félre mert a cserepes növényt ott hagytam, és helyette csak a gyeptéglát hoztam.
De akkor elhozhattam volna a cserepest is :cry: :)
Viktor így is nagyon jól jártam, és ha a cserepest is hozom akkor már szinte pofátlannak érzem magam :)
 
Upsz...akkor én értettem félre mert a cserepes növényt ott hagytam, és helyette csak a gyeptéglát hoztam.
De akkor elhozhattam volna a cserepest is :cry: :)
Viktor így is nagyon jól jártam, és ha a cserepest is hozom akkor már szinte pofátlannak érzem magam :)

pfff bakter.... nem is néztem, hogy a zacsi ott maradt grrrr.
Na találkozunk még akkor ezt orvosoljuk :)
 
Bocs mostanában nem annyira fórumozok ezért a kései válasz. Én nem láttam több színben csak a fehér és az átlátszó fólia különféle mintákkal variálva. Az enyémen nincs minta ez a ritkább, rendesen bele kellett magam ásni a fóliák közé hogy találjak ilyet, biztosan sok a növény fej Vecsési Praktiker környékén :)
 
Bocs mostanában nem annyira fórumozok ezért a kései válasz. Én nem láttam több színben csak a fehér és az átlátszó fólia különféle mintákkal variálva. Az enyémen nincs minta ez a ritkább, rendesen bele kellett magam ásni a fóliák közé hogy találjak ilyet, biztosan sok a növény fej Vecsési Praktiker környékén :)

szia

azóta sikerült, opál lett a nyerő aaz obiból
 
Back
Oldal tetejére