• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi 182 literben

hmm.. csak várjuk-várjuk,de nem kapunk semmit. pedig nagyon kíváncsi vagyok már hogy milyen lett az aki. s örülök neki hogy Füzesabonyban van még valaki akit érdekel az akvakertészet :p
 
Ahogy ígértem töltök fel képeket. Amit tudni kell az akiról, sajnos az UG-t nem tudtam megtartani többszöri nekifutásra sem :( . Nyáron amikor már majdnem az egész aljzatot befutotta, a nagy hőségben 2 nap alatt elment az összes UG. Akkor egy kicsit elment a kedvem, de egy hónapja újra belevágtam, és ültettem HC-t, parvulát, blyxa japonicat. A növények szépen szaporodnak, a blyxa is megmarad(remélem ;) ). A köveken van némi ecsetalga, de nem bántom, nekem így is tetszik.
IMG_2441_mod1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_2446_mod1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Végre képek az akváriumról:)
Látom a vitorlások még megvannak.:)
Ha a hc benövi az előteret és összefüggő gyepet alkot szép lesz.
Én az akváriumból a rajhalakat hiányolom.
De szép lett.
ui:most reaktort használsz?
 
Szép pofás aki lett. A jobb és baloldali nagy kövek mögött, a hosszú szálas növényeknek mi a nevük?
 
kovka76 said:
Semmi változás mostanában pecas62?

a változás annyi csak, hogy a külső reaktornak köszönhetően az előtéri növényem végre beborított mindent, most a kövekről szeretném az algát eltávolítani, ami nagyon lassú folyamat :(, de nem reménytelen
_MG_2963_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


az egyik szűrő nyomóágát elkészítettem plexiből, folyt. köv ;)
 
Szia
Nagyon szép lesz így.
A köveket próbáltad fogkefével sikálni?Esetleg easy carbot próbálj fecskendővel a kövekre "locsolni" :D
 
pecas62 said:
a változás annyi csak, hogy a külső reaktornak köszönhetően az előtéri növényem végre beborított mindent
Nagyon szép az előtéri növényed, bámulatos!! :wave: :thumbup: ;)
Az aki szűrését leállítod, az ecsetre nyomsz egy kis Carbot, majd vársz egy kicsit és utánna elindíthatod a szűrést, ezt naponta megismétled és pár héten belűl el kell pusztúlnia ennek a fránya algának, de meggyórsíthatod a folyamatot ha lekaparod a kövekről.
 
Back
Oldal tetejére