• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi 182 literben

A mai napon végre eljutottam Debrecenbe, és ha már ott voltam bementem a webshop link moderálva-be ;) , és ha már bementem akkor szétnéztem a halak és a növények között is. Legelőször a nannostomusokat néztem meg, amit Gábor december óta őrizget :D , és mindjárt vettem is egy 30 fős csapatot belőlük. Sajnos képet nem tudok mutatni róluk, mert mihelyt bekerültek otthon az akiba, rögtön bebújtak a növények közé, és még eddig nem jöttek elő.
A növényválaszték lenyűgöző volt, (aki teheti menjen el, és nézze meg :) ), hoztam is belőlük egy pár darabot:
Eriocaulon sateceum-ot
766012682K_p_012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tonina sp-t
1051369374K_p_011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Blyxa japonica-t
1104622567K_p_010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

és még Blyxa auberti-t, de sajna arról nem tudtam fotót csinálni, mert a kő még teljesen eltakarja

Végül mutatok még egy képet, remélem nem csak a szemem káprázik, de az UG mintha tele lenne új hajtásokkal :D
304718865K_p_009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Nocsak, nem is tudtam, hogy Magyarországon is beszerezhető Tonina sp. és Eriocaulon sateceum. Azt hiszem lassan nekem is le kell látogatnom a Tropicalfishbe. Egyébként pont azokat a növényeket választottad ki, amelyeket én is kinéztem magamnak (a szintén Manadoval és Dragon Stonenal induló akimhoz...) :p
 
ÚÚÚúúú Blyxa.... nagyon jó. Kíváncsi leszek nálad hogy szuperál. Lágyítod a vizet?
 
Nagyon ígéretes ez az aki. A Tonina az egyetlen növény, amelynek a magyarországi csapvíz nem fekszik (ok, hajlok arra , hogy az UG is ilyen) úgyhogy lágy vízzel nem lesz gondod.
 
Hát, ha ez a sok szép növény szépen "bedurran", biztos lenyűgöző látványban lesz részed/részünk. Én keményen szurkolok, hogy minden jól alakuljon és izgatottan várom a képeket, a majdani UG gyepről ;)
 
Pecas mester, merre jársz? Teljesen benőtt téged is az Utricularia? :lol:
Vagy időközben nyugdíjas lettél? ;)
Valami életjelet adhatnál.
 
viktorlantos said:
Pecas mester, merre jársz? Teljesen benőtt téged is az Utricularia? :lol:
Vagy időközben nyugdíjas lettél? ;)
Valami életjelet adhatnál.

szia Viktor!

köszi az aggódást ;) , még élek, de rettenetesen el vagyok havazva. Az akit kicsit rendbe kapom, és teszek fel új képeket.
 
Daníí said:
Szia
Ezek milyen fajta vitorláshalak?
és mennyibe kerültek?
Köszönöm előre is válaszod.
Szia

helló!

sajnos nem tudom milyen fajta vitorlások ezek, de biztosan lesz olyan aki megmondja, egyébként tavasszal az akvarisztikai börzén vettem őket 100Ft/db áron
 
Szia
Esetleg az eladó aki eladta a vitorlásokat nincs fent egyik akvarisztikás oldalon se regisztrált tagként?
Mert akkor lehet kapcsolatba tudnék lépni vele.
 
Pecás,Te nagyon titkolsz valamit.Vagy kirohadt az összes UG,vagy már erdő van belőle,csak még várod,hogy a hézagokat is benője. :)
 
Daníí said:
Szia
Esetleg az eladó aki eladta a vitorlásokat nincs fent egyik akvarisztikás oldalon se regisztrált tagként?
Mert akkor lehet kapcsolatba tudnék lépni vele.

sajnos nem tudok Neked erre válaszolni

tibicuk said:
Pecás,Te nagyon titkolsz valamit.Vagy kirohadt az összes UG,vagy már erdő van belőle,csak még várod,hogy a hézagokat is benője. :)

hát igen, vagy az egyik, vagy a másik ;) :D
 
Vagy már sósvizire tért át?!
Vagy feltölt 1 képet és leesik az állunk (olyan dús a növényzete)!
 
Back
Oldal tetejére