• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi 182 literben

Ahogy a többiek is írták: ha a színe sötétedik, akkor rendben lesz. Próbaképp én is vettem, most nálam is ez a fázis van.

Amúgy nagyon ütős lesz az akid, amint kialakul a szőnyeg, kíváncsian várom. ;) Mennyi utriculariát ültettél szét? Ez hány adagból jött ki?
 
Szia Pecás!

Gratula az akváriumodhoz!A didipilis meg egyenesen gyönyörű.Megkérdezhetem,hogy mennyi idő alatt dúsult be ennyire?
 
Blasio said:
Gratula az akváriumodhoz!A didipilis meg egyenesen gyönyörű.Megkérdezhetem,hogy mennyi idő alatt dúsult be ennyire?

szia! Báró Pétertől kaptam az egészet, és ha a naplót visszanézed, amikor beültettem sem voltak kicsik a növények, de úgy néz ki jól érzik magukat, 3 hét alatt elég sokat nőtt :)
 
Azt vettem észre az akváriumodon:
Bődületes most , és a jövőben se lesz rossz látvány!
A lágyított víz teszi a hatást , azért a blyxa így is fogós lesz !
Lágy vízzel is el kell találni a tápozást.
Hát a DAZS difid?
Látom a G.A. van bent.
 
Pecás nagyon pofás az aki! Gratula hozzá. Nem semmi hogy az UG mennyire más hatást kelt előtéri növényként mint mondjuk a parvula. Nagyon frankó. Kíváncsian várom milyen lesz ha elszaporodik rendesen.
 
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat, remélem a továbbiakban s csak jó hírrel tudok szolgálni ;) .
kovka76 said:
Hát a DAZS difid?
Tudod, semmi sem tart örökké :( , sajnos eltörtem, de a helyzet nem reménytelen ;) .
outro said:
Pecás nagyon pofás az aki! Gratula hozzá.
Remélem egyszer lesz olyan szép, mint a Te akid :) .
 
Szép lesz az aki nagyon. Szurkolok keményen, hogy minden úgy alakuljon, ahogy tervezed ;)
 
Tegnap vásároltam egy egy új fényképezőt, gondoltam lövök vele egy pár új képet ;)
IMG_2057_mod_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_2062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Az ilyen képek mindig fájnak.Kompakt géppel nem lehet ilyen tűéleset csinálni.

Nagyon szép az aki,szurkolok,hogy UG megeredjen.
 
Ha nem veszed tolakodásnak, megkérdezhetem milyen gépet vettél?
Nagyon szép képek készültek vele!
Jah, és az akvárium is nagyon bejön, már alig várom, hogy a növények teljes pompájukban díszelegjenek! :D
 
Nekem tetszik ez az obi. Nincs torzítás a széleken.
Az aki is nagyon szép. Grat! :thumbup:
 
keymaker said:
pecas62 said:
Canon eos 450D, de egy jó obi még hiányzik róla ;)
Isten hozott a klubban. ;) Viktornak és nekem is ez a gépem van...

Aki akar venni, most akciós a Médiában 154.900 ezüstért 18-55-ös kittel 02.21-ig.
 
atti76 said:
keymaker said:
pecas62 said:
Canon eos 450D, de egy jó obi még hiányzik róla ;)
Isten hozott a klubban. ;) Viktornak és nekem is ez a gépem van...
Aki akar venni, most akciós a Médiában 154.900 ezüstért 18-55-ös kittel 02.21-ig.
A 18-55-ös "kit-et" egyébként nem ajánlom hozzá. Akkor már inkább egy jó 1.4 vagy 2.8-as fix obit javasolok akifotózáshoz.
 
atti76 said:
keymaker said:
pecas62 said:
Canon eos 450D, de egy jó obi még hiányzik róla ;)
Isten hozott a klubban. ;) Viktornak és nekem is ez a gépem van...

Aki akar venni, most akciós a Médiában 154.900 ezüstért 18-55-ös kittel 02.21-ig.

Mindenkinek CANON EOS 550D-t ;) Amúgy annak ellenére hogy ellenzem a kit obikat láttam jó képeket egy 18-55-től. A jóba most ne menjünk bele, lényeg hogy sokkal jobb minőséget hozott ki belőle az illető mint az átlag....
 
Tény, hogy - megvilágítástól és körülményektől függően - ezen a szinten lehet jó képeket készíteni ezekkel az obikkal - függetlenül attól, hogy "kit-esek" !!! Ha meg valakinek van kerete és kedve - vegye helyette azt amit én anno. Canon 17-55 IS 2.8.

De aki fotózásra - ha csak erről lenne szó - akkor is valami fix. A profik fix-et használnak!

Bocs, Pecás, hogy megint hájdzsekk volt. :)
 
A mai napon voltam az akvarista börzén, és a család nyomásának köszönhetően(milyen akvárium az amiben nincs hal? :) ), megvettem az első lakókat az akiba.
Ha nagyon megnőnek, majd valakinek felajánlom, de ebben a méretben még elférnek.
K_p_026_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Back
Oldal tetejére