• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iriomote 西表

Rettenetes büszkeséget érzek a scape láttán. No nem mint mester a tanítványa iránt, hanem mint magyar a magyar aquascaper felé. A fotó láttán majdnem annyira összeszorult a szívem, mint amikor ma megbontottam a saját akváriumomat (y)
 
Ezt nagyon eltalaltad![emoji6] Az ösvény keltette mélység már most érezhető és nagyon tetszik. Kellett neked ez a megnövelt alapterület. [emoji106]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Beszéljenek a képek,és mindenki úgy nézze hogy folyamatos a változás finomítás,az alapokat szerintem sikerült leraknom.
2. napos az akvárium a víz kristály tiszta :),hátul két oldalt képzeljétek oda a Myrio-t még nem indultak meg a fény felé,de ami késik nem múlik,és sok helyen van sok növény amik nem biztos hogy ott is maradnak,szóval végre megint mehet a heti varia és az 1000 arcú akvárium ........ :wacky:
A képeket kézből lőttem és fáradt vagyok ezért nem a legjobb minőségben pompáznak.:snaphappy::vomit:,de megígértem.

DSC07251.JPG

DSC07252.JPG

DSC07253.JPG

DSC07255.JPG
 
de megígértem.
...mint nyuszika a rókamamának?:D:p (Bocsi, de nem hagyhattam ki;))
Patent lett(y), de karbantartásra nem mennék el Hozzád, mert beleőrülnék, hogy sehova sem fér be a kezem;)
Ma-holnap postázom a beígért MC "laevigatum"-ot, azzal kb tele is lesz a maradék hely:)
 
Üdv!
Eltelt egy hét,a növények kezdenek éledezni és a levélváltás folyamata is lassan lezárul,remélem mert pár helyen azért pótolni kell majd a Monte Carlot.
De nem aggódom az egy igazi gyom növény.Tervben van még az növényzet és a fák lombkoronájának finomítása is.Mindig mondogatnom kell magamnak : Viktor ne légy hülye ez még csak egy hetes setup :facepalm:nem kell és lehet csodákat várni.Szépen lassan azért már összeáll a végső kép a fejemben és talán ez az első olyan összerakott akvárium ahol nem nyúlkálok folyamatosan bele és nem kell a fákat ide oda cserélgetni nem úgy mint a Yakushimánál anno,ott visszanézve borzalmas volt a kezdés és abból lett egy viszonylag jó eredmény,itt már a váz is megítélésem szerint egy erős löket a növények meg már csak ehhez tudnak majd hozzátenni ha bedurrannak.
A háttérnövényzet is szépen fejlődik felfelé,itt kérnék esetleg ötleteket hogy a Myrio M-et mivel lehetne még kiegészíteni a látványban egy japán esőerdős hatást hoz.
Mint írtam tegnap a halak bekerültek és egy két carbon rili is takarít.Amik még várhatóak az 3-4 amano illetve 4 oto hogy teljes legyen a kép.Az otok előbb kerülnek be az amanokkal még várok mert azok nagy turkászok :D
Oldalról is hozza a mélységet az akvárium és szerintem idővel majd szemből is sikerül ezt a képet megalkotnom.
Egyenlőre ennyi,ja még egy ha valakinek esetleg van eladásra szánt Riccardiája arra vevő vagyok,majd a keres rovatban is megírom.
;)
 
Üdv!
Eltelt egy hét,a növények kezdenek éledezni és a levélváltás folyamata is lassan lezárul,remélem mert pár helyen azért pótolni kell majd a Monte Carlot.
De nem aggódom az egy igazi gyom növény.Tervben van még az növényzet és a fák lombkoronájának finomítása is.Mindig mondogatnom kell magamnak : Viktor ne légy hülye ez még csak egy hetes setup :facepalm:nem kell és lehet csodákat várni.Szépen lassan azért már összeáll a végső kép a fejemben és talán ez az első olyan összerakott akvárium ahol nem nyúlkálok folyamatosan bele és nem kell a fákat ide oda cserélgetni nem úgy mint a Yakushimánál anno,ott visszanézve borzalmas volt a kezdés és abból lett egy viszonylag jó eredmény,itt már a váz is megítélésem szerint egy erős löket a növények meg már csak ehhez tudnak majd hozzátenni ha bedurrannak.
A háttérnövényzet is szépen fejlődik felfelé,itt kérnék esetleg ötleteket hogy a Myrio M-et mivel lehetne még kiegészíteni a látványban egy japán esőerdős hatást hoz.
Mint írtam tegnap a halak bekerültek és egy két carbon rili is takarít.Amik még várhatóak az 3-4 amano illetve 4 oto hogy teljes legyen a kép.Az otok előbb kerülnek be az amanokkal még várok mert azok nagy turkászok :D
Oldalról is hozza a mélységet az akvárium és szerintem idővel majd szemből is sikerül ezt a képet megalkotnom.
Egyenlőre ennyi,ja még egy ha valakinek esetleg van eladásra szánt Riccardiája arra vevő vagyok,majd a keres rovatban is megírom.
;)

Rotala vietnam?
 

Hasonló topikok

Válaszok
50
Megtekintések
30K
Back
Oldal tetejére