• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iriomote 西表

No csak a tisztán látás végett.
Az akvárium napi szinten kap micro és macro tápokat (Aqua line TF plant micro és Aqua Line TF macro ) ebből 3-3 ml megy be.
Aztán kap még GA porból kevert foszfátot napi 5-6 ml
Megy még bele Aqua Line TF vas ebből kb 4-5 csepp.
Így nagyjából feláll az akvárium egy napi bevett tápozási rendszerbe.
De még egyszer hangsúlyozom ez egy igen erősen túlnövényesített rendszer tehát kevesebb növénnyel ezen adagolás biztosan nem jó.

A vörös színekre visszatérve nekem mivel erdős az akvárium így nem is jellemző a vörös,egyéb iránt a lámpa a kulcs mert ha abban vannak olyan színek is amik hozzák a pirosat (RGB) akkor a piros alapból pirosabb lesz,na ezt jól leírtam :D
 
Ízlelgetem a versenyfotót,Tv-n megnèztem nagyban mert nem bírtam ki,ès hát bármennyire is szigorú vagyok magammal szemben nekem bejön amit látok.
Van pár fotóm telefonos ezeket megosztom.
1af23d50de6f1f7686288f722beefc8d.jpg0bd440d017d7eb3813a6f09f8f177c67.jpgd71451bef0c7108b439587360cd59bc8.jpgf8cbc4636d600575bc31bd525bc62ccb.jpg6ba659ad45056022d846d3fdf114ea3f.jpgd06f5987cd5f64f7511ce89d597acadb.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Itt sem tudok mást mondani mint a másik naplódban :) baromi jól néz ki. Nagyon jó szemed van az apró részletek létrehozásához. Így tovább! ;)
 
Ízlelgetem a versenyfotót,Tv-n megnèztem nagyban mert nem bírtam ki,ès hát bármennyire is szigorú vagyok magammal szemben nekem bejön amit látok.
Van pár fotóm telefonos ezeket megosztom.
Viktor, ne kínozzá wazzzeee, mert még a végén meg kell látogassalak és nem fogok tudni felállni az akva elől!:p(y);):)
Jelzőkkel nem fárasztom, magam, mert már elfogytak...:eek:
 
Harmadik nap
„ Azután ezt mondta Isten: Gyűljenek össze az ég alatt levő vizek egy helyre, hogy láthatóvá váljék a szárazföld! És úgy történt. Azután elnevezte Isten a szárazföldet földnek, az összegyűlt vizeket pedig tengernek nevezte el. És látta Isten, hogy ez jó. Azután ezt mondta Isten: Növesszen a föld növényeket: füveket, amelyek magvakat hoznak, és különféle gyümölcsfákat, amelyek gyümölcsöt teremnek, és majd abban magvuk lesz a földön. És úgy történt. Hajtott tehát a föld növényeket: különféle füveket, amelyek magvakat hoznak, és különféle gyümölcstermő fákat, amelyeknek magvuk van. És látta Isten, hogy ez jó. Így lett este, és lett reggel: harmadik nap. ”
– I. Móz 1: 9-13
 
Szia Viktor!

Nem vagyok vallásos ember, de a képeidet látva a Bibliában megfogalmazott Teremtés történetek Harmadik napja jutott eszembe.
Szerintem Isten is így képzelhette el azt a világot, amelyet teremtett.

Kívánok Neked sok sikert az előtted álló megmérettetéseken. Üdvözlettel, Misi
 

Hasonló topikok

Válaszok
50
Megtekintések
30K
Back
Oldal tetejére