• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iriomote 西表

Az ágakon riccardia,karácsony,és mini fissidens van vegyesen pont azért hogy ne legyen homogén a látvány illetve hogy minél természetközelibb legyen a megjelenés.
Így most már sikerült beazonosítani. Amúgy a karácsony moha volt az, amit nem ismertem fel. Az zavart meg, hogy nálam több árnyalattal sötétebb zöld színe van. Mindenesetre köszönöm a felvilágosítást ;)
 
Foszfátot adagoltok külön ? Nálam minden növény nagyon szereti porból kevert 5 ml / nap megy

Nálam van az is. Igaz heti kétszer szórok csak a vízbe viszont ritkán van időm ellenőrizni, a valós foszfát értéket.
Sok tuti nincs a vízben mert annak azért lenne látszat.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ezt ma meg is csinálom. Kiváncsi vagyok rá ;)
Köszi a tippet!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nalam csak ada tapozas megy, step 1 es brighty K, meg egy kis vas kulon. Azt gondoltam hogy az ada tap mindent fedez....

Az ada rendszer nitrát és foszfát mentes, ha jól tudom. Ami mindent fedez az az EI alapú tápozás, ami alapján a GA tápok is működnek. ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Az ada rendszer nitrát és foszfát mentes, ha jól tudom. Ami mindent fedez az az EI alapú tápozás, ami alapján a GA tápok is működnek. ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Meg Èn vagyok a NEM követendő pèlda,ha van olyan hogy túltápozás,mondjuk 24 ! fèle növèny esetèben ez szinte lehetetlen [emoji16]
A fotózás mèg mindig csúszik sajnos,de mèg mindig finomítok,alakítok tartom a formát.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Meg Èn vagyok a NEM követendő pèlda,ha van olyan hogy túltápozás,mondjuk 24 ! fèle növèny esetèben ez szinte lehetetlen [emoji16]
A fotózás mèg mindig csúszik sajnos,de mèg mindig finomítok,alakítok tartom a formát.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Hát igen, van az, amikor a sok is kevés. :D Az előző akvában nálam is kellett a plusz foszfát a ga tápok mellé, nem a szép szavaktól nőtt meg akkorára az a micro bokor. :D
 
Meg Èn vagyok a NEM követendő pèlda,ha van olyan hogy túltápozás,mondjuk 24 ! fèle növèny esetèben ez szinte lehetetlen [emoji16]
A fotózás mèg mindig csúszik sajnos,de mèg mindig finomítok,alakítok tartom a formát.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Az en gondom az hogy ADA tappal a voros novenyeim nem vorosodnek, illetve a mohaim sotetzoldek. LED el vilagitok lehet az is baj. Most valtok STEP-2 re meglatjuk hogy hoz e tobbet.
 
Az en gondom az hogy ADA tappal a voros novenyeim nem vorosodnek, illetve a mohaim sotetzoldek.

36692971740_3df5ee516f_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Ez nem fehér és fekete dolog. A fenti képen pl nincs foszfát nincs extra vas. Adna hozzá valamit a kiegészítés? Időnként igen. De nem nélkülözhetetlen.
Ha látsz javulást az adagolással, akkor használd.

A vörös színekhez egy csomó más dolog is szerepet játszik. Elégséges fény, fény vs vízoszlop, alacsony nitrát, vas, színes fénycsövek (fényvisszaadás miatt).
 

Hasonló topikok

Válaszok
50
Megtekintések
30K
Back
Oldal tetejére