• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interzoo 2016 Nürnberg

És akkor még néhány most csak válogatva....

aqualed igazából az akváriumot néztük a led drága volt

View attachment 11966

nyitott nevelő zöldségeknek patent!

View attachment 11967

aquatlantis. annyira nem rajongunk érte, de volt egy két jó megoldás. a bemutató is szép volt.

View attachment 11968

DDRO megnéztük van e nagyobb a jelenlegi belépő szériás daraboknál.... volt :)

1000-4000lph-ig tud a rendszer. Kinek hozhatjuk az elsőt? :)

View attachment 11969

Maxspect Gyre még mindig zseni a cucc. Az elmúlt 2 év egyik legjobb áramoltatója.

View attachment 11970

Szűrésben sok volt a kína, de ő itt egy új innovatív darab. Hónapok óta teszteljük a prototípust. A gyártás indulásával bekerül a kínálatunkba. Eheim Pro 4 kategória minőségre és árképzésre is.

View attachment 11971

Oase akvárium szett. Na jó nem egy @TZ átgondolás, de azért kezdésnek nem rossz.
Az akvárium alumínium fóliával való leragasztása érdekes volt. Szintén prototípus még.

View attachment 11972

A porlasztók amiket hónapok óta tesztelünk szintén. Levegő és CO2. Remélhetőleg 1-2 héten belül megérkezik az első szállítmány. Akril, nem törik akár falhoz is vághatod. És atom jól porlaszt.

View attachment 11973

Seachem standon bemutattak egy erős akasztós szűrő családot, amit az olaszoknál gyártat a cég.

View attachment 11974

Tunze új akvárium vezérlője. Nem volt rossz. Picit zavaró a sok kábel ha az akvárium oldalán lóg ahogy a cég bemutatóján is szerepelt.

View attachment 11975
Erdekesek lehetnek ezek az uj akasztos szürök...valahogyan soha nem biztam bennük annyira, mint a hagyomanyos, akvarium alatt elhelyezett külsö szürökben.
Nagyon jo kepek, megegyszer! Köszi!
 
Hangulattal nem volt gond, bár az utolsó napra kidurrantunk mint a lufi :)
Jó kis csapat(y) Mondjuk ha komolyan végig akar bogarászni az ember mindent, már az első nap végére zombi szerintem.
A 6 évvel ezelőtti zselés forradalom után egy új trend lesz kialakulóban?
A héten elkezdjük tesztelni melyik viseli jobban a tárolást. De a boltban tervezzük ezt is tartani a hagyományos növénytárolók mellett.
Dobtok a szekrénybe jobbról-balról, meg középre egy-egy T5 39W-os csövet és csá;)
A növényhűtő, permezető. Annyira frissek és ropogósak voltak a növények, hogy kedvem lett volna megfogdosni és belefeküdni.
Ez nagy ötletnek tűnik, főleg ha nem az ajtó mellett van(y)
Ami Viktornak a Lupyled volt az nekem a Kessil. Ez a kisebb lámpa simán bevilágít belőle egy 60-as high-tech akváriumot. A nagyobból egy pedig egy 90P akit.
Ez nagyon eredeti(y) Ledes világításból nem is láttam ennyire jót! Nekem is nagyon tetszik.:)
Az utóbbi 5 év legéletlenebb fotója tőlem :) :)
Hát Viktor, Te is emberből vagy;)
Szerintem hasonlít...
:eek:(y)(y)(y)(y):LOL:
Ilyet is találtam. Csak elsült a fényképező... :happy:
csak egyet?????:ROFLMAO:
 
Srácok skimmer terén van valami pozitív előrelépés? Vagy továbbra is maradnak az EHEIM/ADA/NomaneChina választási lehetőségeink?
 
Vártam már a beszámolót főleg a növényújdonságok miatt is.Úgy látom hogy a Dennerle próbálja magát kinőni és felzárkózni a nagyokhoz minden téren,ez példás főleg hogy említettétek sok akvarisztikai cégnél semmilyen újdonság nincsen (Eheim :whistle:)
Az a garnélás gumitáp érdekes lehet ha jól gondolom kitépsz egy darabot össze gyurmázod galacsinná aztán mehet az akváriumba.
Kíváncsi leszek az új garnélás talajra is Chris sem véletlen adta hozzá a nevét :)
A Facebook-on sok képen láttam Insularium akváriumok is,gondolom ezt is mint újdonságot lehetett látni.
Köszi a beszámolót és ha még van érdekes kép szívesen nézegetem illetve nézegetjük ;)
 
Az új akril porlasztók elég hatékonynak tűnnek. Alacsony bubiszám mellett is ilyen szépen porlasztottak? Egy kicsi japán difit szeretnék lecserélni valami gazdaságosabbra.
 
Következik a "megláttam és kiégtem" kategória:

Nerf kutyáknak:

27281099156_75ded0a613_b.jpgDSC_0910 by néder, on Flickr
volt egy stukker, amibe betöltöd a kutyalabdát és kilüvi a világból. Így nem fárasztó a dobálás... :)

26707075284_d189d991c3_b.jpgDSC_0911 by néder, on Flickr

Kutyajáték... booombaaaa

27281097016_e440800f1c_b.jpgDSC_0912 by néder, on Flickr

Fluoreszkáló műkorallok yeeahh

26708031653_684427aa1e_b.jpgDSC_0657 by néder, on Flickr

Hörcsögforgó... macskáknak... gondolom elirigyelték az egerektől...

26708033183_c2001e5fec_b.jpgDSC_0659 by néder, on Flickr

Szobabicikli és kutyafutópad egyben. Lustáknak így nem kell kimenni kocogni és a kutyát sem kell kivinni a parkba... :)

26708106513_a8392a920c_b.jpgDSC_0770 by néder, on Flickr

Illatpatronos cicasimogató kefe ... what???

27039429180_f79b3b826c_b.jpgDSC_0814 by néder, on Flickr

Swarovsky kristályos rugóspóráz

27281265016_e7b331005a_b.jpgDSC_0820 by néder, on Flickr

Kutya úszódressz ... vagy mi

27217225442_74ae3c13b9_b.jpgDSC_0828 by néder, on Flickr

Kutyafürdető kád

27281103796_9684ba552e_b.jpgDSC_0906 by néder, on Flickr

A fluorszkáló akváriumok győztese, libikókázó teknőssel.

27039271310_872927205e_b.jpgDSC_0907 by néder, on Flickr
 
Érdekes konstrukció: kitalálta végre valaki, hogy így könnyebb tisztítani is...(y)
Az külön érdekes, hogy a betét nem fehér:) Azt lehet tudni, hogy a színének van-e valami konkrét oka, vagy csak a könnyebb megkülönböztetés miatt barna?
Következik a "megláttam és kiégtem" kategória:
:eek::banghead: no, ez nagyon kiakasztott: egy igazán minőségi kiállítás és ezek a ... nem találok megfelelő jelzőt:cry:
Fábry egyik, kb 20 évvel ezelőtti szilveszteri kabré konferansziéjaként elejtett szövegét juttatja eszembe, miszerint nincs az az isteni pörkölt, amit egy kanál sz...al ne lehetne elrontani.
 
Back
Oldal tetejére