• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interzoo 2014 Nürnberg

Jaja, de ez a szett csak egyben kapható. Fém csövezés azért más módon is beszerezhető.
Küzdök a megosztással, jó hogy online vagy és mire véglegesítettem a kérdést, már dobtad is a választ. Köszi!! :notworthy:
És ki gyárt ilyesmit? Korábban mintha ADA honlapon is láttam volna ilyesmit, de nem vagyok benne biztos. "Mezei" rozsdamentes acélból "fújják":D? Lehet, én vagyok a perverz, de nekem "belefér" az akvárium képébe az acélcsonk (tiszta heavy metal) - pedig nem is vagyok egy vasember...
 
Küzdök a megosztással, jó hogy online vagy és mire véglegesítettem a kérdést, már dobtad is a választ. Köszi!! :notworthy:
És ki gyárt ilyesmit? Korábban mintha ADA honlapon is láttam volna ilyesmit, de nem vagyok benne biztos. "Mezei" rozsdamentes acélból "fújják":D? Lehet, én vagyok a perverz, de nekem "belefér" az akvárium képébe az acélcsonk (tiszta heavy metal) - pedig nem is vagyok egy vasember...

Az ADA-nak is van ilyen.

Most talán a TMC-nél is láttuk kint. De van pár ocó kínai koppintás annak minden nyűgével ami piactéren tuti rendelhető.

Ahogy a lilynél itt is vannak olyan dolgok amitől jól működik, jól néz ki egy fém csövezés.
 
Közben a netről mazsolázva

Ez a HC fa nálam is megvolt, de itt szebben van fotózva. Iszonyatosan jól nézett ki életben. Audrie készítette (Aquascping Symphony)

10256587_897966810229353_7449383878857138750_o.jpg


Tropica a 3 grácia :)

10258173_898619343497433_1448778040541749859_o.jpg
 
Az Interzoo egyik újdonsága a Proscape termékcsalád a JBL-től.

Tesztek növényfejeknek! Remélem hamarosan nálunk is elérhető

10385486_678006118903685_2147135034980887693_n.jpg


10408858_678006528903644_7311071926402243110_n.jpg
 
Az új jbl talaj mikorra ér ide hozzátok, kíváncsi lennék a paramétereire az előzőhöz képest.
 
Az új jbl talaj mikorra ér ide hozzátok, kíváncsi lennék a paramétereire az előzőhöz képest.

Az agyagos talaj teljesen más lesz mint a Manado. Én inkább az árára leszek kíváncsi az biztosan más kategóriában lesz.
Remélem jövőhéten már lesz bővebb infó róla.
 
Akkor ha jól értem egy erős minőségi javulás lesz csak az a kérdés, hogy az ár hova szökik fel. A Manado forgalomban fog maradni?
 
Az agyagos talaj teljesen más lesz mint a Manado. Én inkább az árára leszek kíváncsi az biztosan más kategóriában lesz.
Remélem jövőhéten már lesz bővebb infó róla.
Ha a német és francia webshopok árait ( 3L-es: 15-17Euro 9L-es: 38euro környéke), veszem alapul akkor eladhatatlannak tűnik... :eek: ( Az Amazonia olcsóbbra jön ki így... :facepalm:)
 
Ha a német és francia webshopok árait ( 3L-es: 15-17Euro 9L-es: 38euro környéke), veszem alapul akkor eladhatatlannak tűnik... :eek: ( Az Amazonia olcsóbbra jön ki így... :facepalm:)
Az Amasonia is 36-38 euro szinte mindenhol itt Németországban.Es biztos,hogy van minőségbeli különbség!
 
Az Amasonia is 36-38 euro szinte mindenhol itt Németországban.Es biztos,hogy van minőségbeli különbség!
Igen, erre céloztam... Azaz, ha az Amazoniához pozicionálja az árát a JBL akkor:
1. nagy az önbizalom, és a termékbe vetett hit :)
2. esetleg valami nagyon jót hoztak össze... ( mondjuk a Manadoo után.... :unsure: )
3. esetleg nem normálisak :D
 
Ugyanez a bajom a Tropica talajjal. Az árát belövik az Amazoniához vagy fölé. Ez gond akkor is ha Japán talajt csomagolnak a márka mögé.

Pont azt várnám, hogy ha egy JBL a maga tőkéjével beáll talajt gyártani (akkor is ha OEM), akkor a mennyiség miatt képes lenne lépést tartani az ADA árképzésével.
De ha mindenki az ADA árára lövi be magát, akkor ez egy óriási kudarc lesz, azt borítékolhatom.
 
En mióta megvettem az első Amasoniat,azóta nem is gondolkodok más talajban!Minek?Egyszerűen ez a minőségi talajok csúcsa!
 
Főleg egy új termék esetében ,amit még a nagyközönség ki sem próbálhatott.:facepalm:

Ráadásul most is van legalább 5-6 Japán aljzat az EU-ban. Azok a boltok akik specializáltak ezeket a meglévő talajokat forgalmazzák.
Egyszerűen nem lesz ok felvenni a JBL-t a palettára ezzel az árral.

Azok a boltok akik még nem léptek be a kertészkedésbe viszont nem fogják tudni eladni ezt a drága aljzatot.

Nah most hogy felpiszkáltam magam írok is a Tropicának a talajuk miatt. :)
 
Ugyanez a bajom a Tropica talajjal. Az árát belövik az Amazoniához vagy fölé. Ez gond akkor is ha Japán talajt csomagolnak a márka mögé.

Pont azt várnám, hogy ha egy JBL a maga tőkéjével beáll talajt gyártani (akkor is ha OEM), akkor a mennyiség miatt képes lenne lépést tartani az ADA árképzésével.
De ha mindenki az ADA árára lövi be magát, akkor ez egy óriási kudarc lesz, azt borítékolhatom.

Az számomra még mindig rejtély, hogy egy JBL miért nem megy az ADA (vagy az általánosan beárazott 9900Ft / 36-38Euro) árai alá. Fájni fog majd, amikor megjelenik egy távol-keleti gyártó (igen kínai) aki minőség mellé jóárasít is...:)
 
Ráadásul most is van legalább 5-6 Japán aljzat az EU-ban. Azok a boltok akik specializáltak ezeket a meglévő talajokat forgalmazzák.
Egyszerűen nem lesz ok felvenni a JBL-t a palettára ezzel az árral.

Azok a boltok akik még nem léptek be a kertészkedésbe viszont nem fogják tudni eladni ezt a drága aljzatot.

Nah most hogy felpiszkáltam magam írok is a Tropicának a talajuk miatt. :)
Vik ,a Tropicás talajt mikor tervezitek bevetni valamelyik akváriumban???Láttam a nagy zacsit a Carbo-k mellett.Remélem lesz róla valami leírás ,kíváncsi lennék a tapasztalataitokra majd. @Nigró-t kérdeztem tegnapelőtt ,azt mondta "drága"lesz:)
 
Vik ,a Tropicás talajt mikor tervezitek bevetni valamelyik akváriumban???Láttam a nagy zacsit a Carbo-k mellett.Remélem lesz róla valami leírás ,kíváncsi lennék a tapasztalataitokra majd. @Nigró-t kérdeztem tegnapelőtt ,azt mondta "drága"lesz:)

A héten telepítjük :)
Mindenképp írok róla
 
Back
Oldal tetejére