• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interzoo 2014 Nürnberg

Én egy ideje igyekszem fb mentes életet élni - egész klassz. Viszont így semmit sem hallok róluk - eltűntek mint szürke szamár a ködben. Pedig feldobtam nekik egy 1200 literes építési lehetőségét... és még az sem érte el az ingerküszöböt...! @inadsz, @talachi bedobhatnátok ide pár érdekességet, amíg helyre áll a közvetítés a kiküldött tudósítók felől. :)

Szerintem nem azért nem írtak, mert nem lennének benne, hanem mert nincs semmire idejük. Tudod te mekkora az Interzoo alapterülete!? :D
Írj nekik a GA-s címre, info@Green Aqua(pont)hu
 
Sajnos a legtobb foto a fenykepezomben van. Az ipad amivel ki szoktam loni a netre ilyen alkalmmal pedig a kislanyomnal maradt micimacko es bogyo es babocazni :)

Sok erdekesseg van, de az igazi buli az akvakertesz ikonokkal valo trecseles.
Holnap meg van egy fel nap es indulunk haza az izgalmas ujdonsagokkal. Ezek kozul pl tropica mar kedd szerda kornyeken befut hozzank. Pl uj zselesek uj termekek.

Sokat fotoztunk amint hazaertem tolom. :)
 
Az eseményről tegnap éjjel hazaértünk. Az út közbeni tudósítás elmaradt, mert nem volt meg minden technikai feltétel.

Rengeteg érdekesség és újdonság is volt. Emellett igazi világtalálkozó volt akvakertész fejjel :)

Az első újdonságok már kedden megérkeznek a Tropica-tól. Új zselés növények, olló, csipesz, talajkapszula, diffúzor és cserebetét. És elkezdjük tesztelni az új Tropica talajt is, ami sajnos csak autusztus körül érkezik meg.

Tesztelünk egy új LED lámpát is, ami nagyobb akváriumokhoz is használható. Dave Chow és az Opnova jóvoltából.

Tényleg rengeteg újdonság volt. Eheim standon halkaják, led, növénytáp stb. JBL-nél egy pro scape termékcsalád agyagos aljzat (manadónak annyi), olló csipesz, profi víztesztek növényeseknek. Anubiasnál szereld magad Midori és új növének. Megint lesz náluk Buce pl. De növényes fronton nagyon sok újdonság volt mindenhol.

Twinstarhoz kaptunk csere difit ez már hétfőtől vihető. Dekorból lesznek újdonságok ezek hamarosan érkeznek.

Iszonyatos felhozatal, nagyon sok jó barát és szuper beszélgetések. Az idei kiállítás sokkal jobb volt mint 2 éve. Mindenféle szempontból.

Nem akarom ide beszúrni az összes fotót mert legalább 150 készült, de feltettem őket a netre:

Interzoo 2014 - an album on Flickr

Jó bogarászást :)

azért néhány pillanat....

Buce akvárium Dennerlénél

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

pélmafa

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

EDEN HC lombos akvárium

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Minden kiállító odatette magát....

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Egy pezsgőt?

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Buce és egy új Anubias fajta

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Induló szett

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Do it yourself Midori

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

A Tropica olyan standot készített megint, hogy azonnal elcserlétem volna a GA boltra :)

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Serious conversation az ADG srácokkal. Mike és Jeff

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr
 
Aquavas / ADG akvárium

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

A legszebb tengeri a kiállításon

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Az Aquabase-től kapott pólóban (háttal) :) Dave-el épp a Twinstarról, az IAPLC-ről és a növényezésről beszélgetünk. Megmutatták az idei akváriumaikat.... mi is a mienket :) Ez ilyen mutógatós hétvége volt :)

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Új GHL tápadagoló

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Amint vége a Tanked sorozatnak jövünk a GA-hoz építeni :)

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

George Farmer

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Oliver, aki pörgött mint a csocsó egész hétvégén.

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr
 
Jurijs beszélgettünk a német versenyről, a HAC-ról, az IAPLC-ről, és minden másról. Az interjú a Scapefu-ra most sajnos időhiányban elmaradt, de később bepótoljuk

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Aquabase! Imádom ezeket a srácokat :) Zöld Pólóban Just Aquascaping, G. Just.

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Náluk minden így megy

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Megmutattuk amink van :) És egy jót beszélgettünk péntek délelőtt az Anubias standján

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

ADG legendák

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Dave, Z. Zhang az IAPLC bajnokok

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

A többi a flickr-en :)

Jövök még némi infóval később :)
 
Dekorból lesznek újdonságok
Erről lehet tudni valamit bővebben, vagy hadititok? Mert nálam pár hónapon belül restart lesz és szívesen várok miatta, ha arról van szó. :)

Amúgy brutál lehetett az egész, biztos rengeteg látnivaló volt! :)
 
Erről lehet tudni valamit bővebben, vagy hadititok? Mert nálam pár hónapon belül restart lesz és szívesen várok miatta, ha arról van szó. :)

Amúgy brutál lehetett az egész, biztos rengeteg látnivaló volt! :)

Oliver akváriumában látható szürke gömbölyű görgeteg kő

1902861_588649951216231_60895566_n.jpg


A vietnámi akvakertészek által is kedvelt kis mini fa...

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Elszenesedett fa rönk :)

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

ilyenek :)
 
Jurijs beszélgettünk a német versenyről, a HAC-ról, az IAPLC-ről, és minden másról. Az interjú a Scapefu-ra most sajnos időhiányban elmaradt, de később bepótoljuk

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Aquabase! Imádom ezeket a srácokat :) Zöld Pólóban Just Aquascaping, G. Just.

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Náluk minden így megy

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Megmutattuk amink van :) És egy jót beszélgettünk péntek délelőtt az Anubias standján

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

ADG legendák

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

Dave, Z. Zhang az IAPLC bajnokok

INTERZOO 2014 by viktorlantos, on Flickr

A többi a flickr-en :)

Jövök még némi infóval később :)

Viktor, több képen láttam ill. a FB-on is nagyon elkezdték hype-olni az Auvainnova-t. Konkrétan, ez most micsoda? Egy új márka, vagy az Anubia csinált valami új terméket?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Viktor, több képen láttam ill. a FB-on is nagyon elkezdték hype-olni az Auvainnova-t. Konkrétan, ez most micsoda? Egy új márka, vagy az Anubia csinált valami új terméket?

Az Aquainnova egy közös cége az Anubiasnak és az Aquafloranak. Ebben a cégformában leginkább az EU-n kívűl lesznek megtalálhatók, viszont maga a növény az Anubias és az Aquafloratól is rendelhető.

Egy új megközelítés. Labor növény gyapot stb nélkül egy kerámia gyűrűben és némi baktérium stb kíséretében. Szerintem egy kicsit több volt a marketing mint a valós tartalom, de majd kipróbáljuk élőben hogy működnek :)
Néhány növény lesz ilyen formában. Zselé gyapot stb nélkül. Csak kiveszed a csomiból és ülteted.

 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére