• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interzoo 2014 Nürnberg

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Idén ismét megrendezik az egyik legnagyobb kereskedőknek és gyártóknak szóló kisállatos expot.

5.29-6.1 között

ELOS stand:
12948837695_f16a59c6d5_b.jpg
 
Jaja megyünk képekkel sörökkel térünk vissza :)
Idén ráadásul kicsit később lesz reméljük már jó idő lesz. (y)
Ámen, a képeket pedig nagyon is várjuk!

Egyébként a környező országokban mely kiállításokra érdemes kinézni? (már ahova nem csak kereskedőket várnak...)
Gondolom Bécsben már azért kicsit komolyabb mint nálunk a Terraplaza.
 
Olaszoknál van még egy jó kiállítás, amire @szentgyo is el szokott látogatni garnélákat zsűrizni.
De németeknél van azért sok ami a nagyközönségnek szól.
 
A héten Interzooooooooo

Mi a magunk részéről csütörtök hajnalban indulunk és ha minden jól megy délután 2-re már kint sétálgatunk a kiállítók között.
Fényképező lesz nálam, de a nettől függően tudom majd képeket tolni.

Az már most látszik, hogy növényes szemmel igazi világtalálkozó lesz. Jönnek a brazilok (Aquabase), amerikai kollegák (ADG testvérek), Dave Chow, németektől természetesen mindenki (OK, Just, Adrie, Jurijs, Volker), portugália Filipe Oliveira, spanyol Balbi Vaquero (Balbi Iwagumi) stb stb

Remek kis esemény lesz!

Oliver és Filipe már standokat épít :)

A látogatók közül az ADG tesók jelentkeztek be elsőnek :)

10360455_10202955735872370_4680081432083095877_n.jpg
 
Ő egy egyszemélyes Brand :)
A növényezés májkel dzsekszona.

:)

kb mindent csinál és mindenhez a nevét adja. Állítólag az EU-ba naz egyetlen aki igazán jól él akvárium karbantartásból :)
Pimasz lesz a kérdésem ,és ne válaszolj rá ha nem akarsz ,de ti(GA) hol vagytok azon a képzeletbeli eu-s tabellán,mint növényes akvarisztikával foglalatoskodó cég???Mármint ismertebbek vagytok tőle ,vagy Ő azért nagyobb név???
 
A GA egy Brand ami mostanra már mondhatjuk hogy ismert a világban, mint bolt.

Oli egy marketing gépezet. Az egyszemélyes magánhadsereg. :) A neve termékeken szerepel, évtizedek óta karbantartóként, és az utóbbi évtizedben perfomance előadóként a legnagyobb név.

Szóval nem összehasonlítható a kettő.

De ha azt mondtad volna, hogy GA, vagy Balbi, vagy az angol TGM, vagy Aquabase stb közül hol helyezkedünk el azt jobban össze lehet hasonlítani. :)

Oliverrel kapcsolatban egy sztori. Anubias zselés növények, ami önmagában egy jól hangzó márka európában.
A Kölle Zoo, ami egy gigászi áruház lánc németeknél képes volt átnevezni a termékét Oliver Knott-ra, mert az jobban hangzik mint a kertészet neve.
Úgy, hogy ebben a formában csak a Kölle Zoo-ban kapható az Anubias növény. Mindenhol máshol Anubiasnak hívják :)


10268699_503726333062673_4331985424490195420_n.jpg


ui: épp tegnap beszéltem egy Brazil sráccal (Aquaflux). Ő pl azt mondta, hogy bárcsak náluk is lennének ilyen boltok mint a miénk. Igen van Aquabase és félelmetesen jók és eredményesek, mint csapat, de a boltunk jobb :) azt mondja egész nagy rajongótáborunk van arrafelé (is) :)
szóval ha mást nem ilyen dolgokat azért sikerült elérni az elmúlt években :)
 
Utoljára módosított:
A GA egy Brand ami mostanra már mondhatjuk hogy ismert a világban, mint bolt.

Oli egy marketing gépezet. Az egyszemélyes magánhadsereg. :) A neve termékeken szerepel, évtizedek óta karbantartóként, és az utóbbi évtizedben perfomance előadóként a legnagyobb név.

Szóval nem összehasonlítható a kettő.

De ha azt mondtad volna, hogy GA, vagy Balbi, vagy az angol TGM, vagy Aquabase stb közül hol helyezkedünk el azt jobban össze lehet hasonlítani. :)

Oliverrel kapcsolatban egy sztori. Anubias zselés növények, ami önmagában egy jól hangzó márka európában.
A Kölle Zoo, ami egy gigászi áruház lánc németeknél képes volt átnevezni a termékét Oliver Knott-ra, mert az jobban hangzik mint a kertészet neve.
Úgy, hogy ebben a formában csak a Kölle Zoo-ban kapható az Anubias növény. Mindenhol máshol Anubiasnak hívják :)


10268699_503726333062673_4331985424490195420_n.jpg


ui: épp tegnap beszéltem egy Brazil sráccal (Aquaflux). Ő pl azt mondta, hogy bárcsak náluk is lennének ilyen boltok mint a miénk. Igen van Aquabase és félelmetesen jók és eredményesek, mint csapat, de a boltunk jobb :) azt mondja egész nagy rajongótáborunk van arrafelé (is) :)
szóval ha mást nem ilyen dolgokat azért sikerült elérni az elmúlt években :)

Viktor, ha már belengetted az összehasonlítás lehetőségét ( "De ha azt mondtad volna, hogy GA, vagy Balbi, vagy az angol TGM, vagy Aquabase stb közül hol helyezkedünk el azt jobban össze lehet hasonlítani. :)" ), most már komolyan érdekel engem is hol érzitek a mezőnyben a GA-t (tudom nehéz önmagunkat objektíven értékelni, de ha szabad kérnem... ;) )
 
Oliveren kívül szerintem nincs ember, aki lego Gollumot képes hardscapként használni, FB-n promózza és be is jön neki. :D De jó példa a Nutellás üvegből gyártott mini aki. :D
Vannak amúgy jó húzásai, meg nem lehet rossz arc és ahogy írták, iszonyat aktív FB-n. :D
 
Oliveren kívül szerintem nincs ember, aki lego Gollumot képes hardscapként használni, FB-n promózza és be is jön neki. :D De jó példa a Nutellás üvegből gyártott mini aki. :D
Vannak amúgy jó húzásai, meg nem lehet rossz arc és ahogy írták, iszonyat aktív FB-n. :D
Nem mellékesen nyert egy IAPLC-t is :)
 
Back
Oldal tetejére