• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

Sziasztok!
100 flakon pillanatragasztóval :
Végre kiderült hogyan készülnek a gyökérfonatok! Egyszerű, csak olyan alapanyag kell hozzá ami elég rugalmas!

Nézegettem Én is ezeket videókat,és nem tudom eldönteni hogy ezek a srácok otthon is így építhetnek hogy vázat aztán emeljük be az akváriumba vagy itt az idő miatt egyszerűbbnek tűnt így megalkotni valamit.
Mondjuk a videókon a az európai liga meg a brazilok sem így építenek ez ázsiai sajátosság.
De nagyon elgondolkodtatott hogy megéri így építeni mert amíg fut az akvárium addig lassacskán napról napra hétről hétre és akár hónapról hónapra finomítani tudod amit összeragasztgattál,csak hát kell egy pillanatragasztó szponzor :D
Meg akkor kapnék agymenést ha beemelésnél a kövek az aljáról lepotyognának összetörve az akváriumot :nailbiting::banghead:
Mondjuk kívülállóként egy ilyen esemény maga a színtiszta tananyag,de jó lenne egyszer ........ :rolleyes:
 
Time lapse nagy szerelmem, egyszer ha lesz egy leselejtezendo DSLR em es egy intervalometerem neki allok en is. Egyelore meg csak goproval csinaltam.

A filmrol: Aki probalt mar milky wayt fotozni tudja hogy azert nem olyan egyszeru, time lapseban nem is tudom hogy allnek neki. Az utolso snitt pedig nagyon otletes.
 
Back
Oldal tetejére