• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

És még túl szabályosan is helyezkednek el, viszont a két főkő minden hibáért kárpótol.
A szabályossága -szerintem- szemből nem annyira zavaró, mint a levezető kövek formavilága/textúrája. A két főkő, na az viszi a pálmát, nem kérdés(y)
Szerintem meg nem jó semmire :) (A like a dumára ment) Mármint max egy olyan iwagumiban tudnám elképzelni, ahol az arányokat szándékosan elrontjuk és fűvel ültetjük tele. Ahhoz meg túl jók a kövek :)
Hadd vitatkozzak veled:p Szerintem egy alacsonyan tartott gyeppel, ami nem mindenhol ér fel a főkövekig, pár kis kiegészítő kővel (ahogy ősszel Adamtól láthattuk;)) nagyon jó kis iwagumi lenne(y)
Mondjuk olyan tápanyaghiányos, CO2-t nélkülöző parvula minivel, ami most nálam van Mr. Hopkins lábai előtt. Azt nem nyírtam legalább másfél-két hónapja és nem magasabb egy-másfél centinél. Ha egy ilyen gyep jó sokára besűrűsödik, az mutatna, főleg kicsit megbolondítva ezzel: http://www.greenaqua.hu/hu/tropica-elatine-hydropiper-tc-zseles.html a kavicsok találkozásánál, no meg itt-ott kis foltokban riccardia a gyepbe, a sziklák között kőgörgeteg picire tört kőből...
Na, megyek inkább szép lassan ebédelni:)
szerk: basszus, lehet hogy én is komolyan vettem a dolgot:woot:
 
[emoji38] Amire most keszulok. A tobbseg azt mondta nehez lesz ilyen kicsibe megalkotni. En megprobalom.[emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Kezdtem azt hinni rosszat szóltam.
Meg kell mutatni a népnek, hogy lehet ilyet (y)
Sok sikert
 
Kezdtem azt hinni rosszat szóltam.
Meg kell mutatni a népnek, hogy lehet ilyet (y)
Sok sikert
Rajta vagyok. Csak leptem egy szintet ugy erzem. Valahogy egyik reggel ugy ebredtem, hogy mindent maskeppen latok. Akvakerteszet ide vagy oda, az alapok sikeres elsajatitasat, ugy erzem elertem. Most mar az epiteszet azon reszet kell csiszolnom ami maga az alkotas. Eleget pakolgattam ezt azt ide meg oda, most mar ha nem tudok osszedobni egy oda Geronimo scape-t, akkor nem is szabad eroltetnem. Vagy lehuzom a rolo-t vagy osszekapom magam es kezdek valamit ami valoban szep. El kell engednem a kezet ezeknek a koves fas noveny taroloknak. Elegedetlen vagyok a teljesitmenyemmel, ugy hogy a lovak koze csapok.[emoji35]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére