• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

Szerintem nem feltétlenül eladó, csak a tálalásnak volt olyan a hangulata, ezért írtam. :)

Nekem is a hangulata volt olyan, viszont elég inspiráló költemények. Az 5. különösen tetszik, nem annyira "szélfútta" mint a többi, és ezek a színek...
 
Az első képen bal oldalt hátul van egy jó nagy emelés. A második képen rá rakja a talajra azt a pár darab követ. Azt mondja meg valaki, hogy feltöltéskor nála miért nem fog lecsúszni az egész :)
 
Az első képen bal oldalt hátul van egy jó nagy emelés. A második képen rá rakja a talajra azt a pár darab követ. Azt mondja meg valaki, hogy feltöltéskor nála miért nem fog lecsúszni az egész :)
Szerintem azt nem rateszi hanem azert tett oda talajt hogy stabilan tartsa a kovet aminek nem egyenes az alja. Erosen belenyomva az nem megy sehova. 5eves kert epito multambol idezve ha keszitettunk egy szikla kertet, sosem a folkupacra pakoltuk a koveket hanem kiraktuk az alsokat formara, feltoltottuk foldel beletapos,iszapol, kovetkezo ko emelet, megint feltolt es igy tovabb ameddig meg nem volt a magassag.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Na elkezdődött a nézelődés [emoji2]

2ceaa00d76d27e1f4e0bc03335eb34e3.jpg


347443dba7019e98b9cb6d1c444de713.jpg
 
Back
Oldal tetejére