• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green jade garnikkal mi a helyzet?
Élnek, virulnak? :)

Én hamarosan tervezek rendelni németektől green jade SS változatot, lősz a tieidről egy fotót hogy mennyire fedett, sötét zöldek?
Fiatalok meg, de zoldek. Szepek lesznek szerintem. Este megprobalok roluk kepet loni. :)
 
kiváncsian várjuk a 'lelőtt' garnikat ;)
Én győzködtem magam, hogy vegyek de még élőben sem győztek meg. Hátha képeken meggyőzőek lesznek és bánni fogom hogy nem vettem :D
 
Én magyar forrásból nem vettem még, nem véletlenül, amit láttam elég haloványkák voltak. Ezért is kértem fotót a topikgazdától... :)

Német/belga vonal meggyőzőbb, ott már küldtek képet is a valódi garniról, nem a google képes hirdetésről, de az ára nyilván nem magyar pénztárcára van szabva, meg a szállítási költség is tetemes.
 
Az enyemek is nemet vervonalbol vannak, ahonnan vettem onnan is az elso alombol. Allitolag a nemet tenyeszto azt mondta nem nagyon kellett szelektalni oket... de mivel meg epp hogy csak ivarerett lesz az egyik (mar elindult a hatan a petek fejlodese) ne szamitsatok csodara.

Az en tapasztalatom az, hogy idosebb korukra egyre sotetebbek lesznek a garnelak, foleg a neocaridinak. Marmint a szinezetuk... :D
 
Aha látom.
Na ennél én sötétebb zöldre pályázok. :)
Amíg élsz remélsz! [emoji39]
Egyébként láttam élőben őket a kifejlett nőstények tényleg sötétebbek. Viszont 100ból lesz 5 szép. Kicsit olyan ez mint a babaulti green.
Másfelől némelyik hátán sárga csík van ami vagy tetszik vagy nem.
Néhány meg olyan mint egy vadas garnéla. Én ezek miatt nem vettem.
Megvárom míg fáradalmas munkával csináltok szép stabil állományt [emoji6]
Hajrá fiúk (és lányok)!!! [emoji41]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
 
Voltam kinn januárba külföldön, ott olyan green jadekat láttam, amiket egyes képeken látni, méregzöldek voltak. Kár, hogy már nemigazán garnélázok, bocs az offért !
 
Back
Oldal tetejére